Kontakt
01/12/2023

W historii Sanpolu zawsze kładliśmy nacisk na relacje. Skoro chcemy, żeby świetnie układały się z naszymi Klientami, to równie troskliwie pielęgnujemy te z ludźmi, których zatrudniamy.

Budowanie profesjonalnego zespołu, który gotowy będzie służyć pomocą, w najtrudniejszych i najbardziej zawiłych kwestiach technicznych, od zawsze było jednym z głównych celów naszej firmy. Po blisko 20 latach obecności na rynku, możemy pochwalić się właśnie taką kadrą. Dzięki najwyższym kompetencjom naszych handlowców i doradców technicznych, Państwa inwestycje są we właściwych rękach. Jesteśmy tak skuteczni, ponieważ:

  • Fachowy zespół to taki, który zawsze jest na czasie, potrafi w dobrej cenie znaleźć najlepsze rozwiązania i służy radą przy podejmowaniu kluczowych decyzji związanych z wyposażaniem łazienek i pozostałych wnętrz. My taki zespół zbudowaliśmy.
  • Nasi pracownicy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych szkoleniach i wyjazdach motywujących oraz rozszerzających wiedzę.
  • Od początku wspieramy wybory naszych Klientów. Jeśli nie wiedzą Państwo co z czym połączyć oraz jak dobrać kolejne elementy wyposażenia wnętrz, my pokazujemy na konkretnych przykładach, jak to powinno wyglądać.
  • Jesteśmy wrażliwi na opinie i sugestie naszych partnerów. Ich upór determinuje nas do szukania lepszych rozwiązań, dzięki czemu wszystkie nasze realizacje kończą się tym, że po latach wracają do nas zadowoleni Klienci, a wraz z nimi ich rodziny i przyjaciele. To nas utwierdza w przekonaniu, że wszystko co robimy ma pierwotny sens początku, który wciąż się nie kończy, bo ciągle odnawiamy naszą współpracę.