Kontakt
02/06/2023

Bądź na bieżąco i sprawdź nasze nowości

Nowości Sanpol to przede wszystkim wysoka jakość i najnowsze technologie. Produkty w naszej ofercie są starannie dobierane przez najlepszych specjalistów z myślą o Państwa pracy i sprzedaży. Nowości oparte są na produktach z kategorii: Łazienka i Kuchnia, Ogrzewanie, Instalacje, Wentylacja i Klimatyzacja oraz Instalacje zewnętrzne. Dodatkowo, jako firma mająca na względzie środowisko naturalne, higienę, bezpieczeństwo oraz oszczędność wody i energii wyróżniliśmy także produkty z kategorii Eco & smart, Help & easy oraz Clean & protect. Więcej informacji o eko-kategoriach znajdą Państwo w artykule.

Polecane produkty


Interesują Cię szczegóły techniczne? Zobacz artykuły w strefie wiedzyyyyyy

Poznaj kolekcję baterii TICA Vitalle by Hansgrohe

Jeśli szukacie ekologicznych rozwiązań do strefy umywalkowej, wannowej czy prysznicowej, to nowa kolekcja TICA Vitalle by Hansgrohe odpowie na Twoje potrzeby. Akurat tak się składa, że produkty nowej serii dostaniesz właśnie u nas.

Regulatory temperatury Skalar PDS i LC – oszczędzaj ciepło!

Wybór armatury łazienkowej jest jednym z trudniejszych wyborów podczas projektowania łazienki. Z jednej strony szukamy produktów, które będą idealnie komponować się z ceramiką, z drugiej wymagamy zapewniania jakości na lata i oczywiście… oszczędności.

Wprowadzamy nowy system instalacyjny VPremium marki Vesbo!

System instalacyjny VPremium marki Vesbo to kompletny system instalacji sanitarnej, oparty na wykorzystaniu rur wielowarstwowych PERT/AL/PERT VPremium®. Tego typu systemy świetnie sprawdzają się w instalacji wody pitnej, ciepłej i zimnej wody użytkowej, ogrzewania, a także specjalistycznych zastosowań technologicznych. Sprawdź pozostałe zalety!