Kontakt

Koronawirus - informacje dla Klientów

Wymogi bezpieczeństwa powodują jednakże konieczność modyfikacji w sposobie wydawaniu towaru, przede wszystkim poprzez minimalizowanie kontaktu kierowcy z Państwem lub Państwa pracownikami.  Prosimy wszystkich o zrozumienie oraz współpracę w tym zakresie.

Dodatkowo prosimy o zapoznanie się z poniższymi zmianami

  • o zasadach przebywania w naszych Ekspres Hurtach, Biurach Handlowych i Salonach Sprzedaży informujemy przy wejściu do każdego z nich
  • poruszanie się w naszych Centrach Logistycznych w Poznaniu i Nadarzynie nadal ograniczamy do wyznaczonych obszarów. Odbiór towaru w tych miejscach możliwy jest według określonych procedur – szczegółowych informacji udzielamy na miejscu
  • odbiór towaru z CL Poznań możliwy jest tylko w godzinach urzędowania Ekspres Hurtu w Poznaniu przy ulicy Pokrzywno 8. Do odwołania jednostka ta czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 16:00.

Niezmiennie prosimy o założenie maseczki na usta i nos przed wejściem do w/w lokalizacji Sanpol, dezynfekcji rąk oraz utrzymywaniu minimum 2 metrowego dystansu.


O wszelkich zmianach w funkcjonowaniu naszych jednostek handlowych, na bieżąco będą informować nasi opiekunowie handlowi.

W związku z minimalizowaniem ryzyka rozprzestrzenia się koronawirusa, oraz w celu poprawienia szybkości i komfortu Państwa obsługi prosimy – w miarę możliwości, nawet w przypadku odbioru osobistego w Ekspres Hurcie - o składanie zamówień poprzez naszą platformę e-commerce (www.sanpol.pl) lub telefonicznie u swojego opiekuna handlowego.

Nasza firma ściśle monitoruje sytuację dotyczącą koronawirusa COVID-19, na bieżąco dostosowując działania adekwatnie do rozwoju wydarzeń.