Kontakt
30/09/2023

Łazienka na miarę Twoich potrzeb

Przedstawiamy 3 proste kroki, które zdecydowanie ułatwią aranżację łazienki. Wspólnymi przeprowadzimy metamorfozę wnętrza. Dzięki temu w prosty sposób:

  1. Znajdziesz swój styl
  2. Wybierzesz wielkość łazienki
  3. Dostosujesz budżet do Twoich możliwości

Najpierw – spośród poniższych wizualizacji – wybierz jedną z opcji, a następnie sprawdź trzy warianty cenowe: SILVER, GOLD i PLATINUM.

Dzięki 3 prostym krokom zyskasz przede wszystkim:

  • Gotowe aranżacje Twojej łazienki
  • Oszczędność czasu
  • Pomoc doświadczonych projektantów
       Rozwiązania skrojone na Twoją kieszeń i według Twoich potrzeb. 
Elegancka łazienka z pięknym doświetleniem, które podkreśla połysk płytek. W mniejszej łazience świetnie widać silne kontrasty między piękną Pietrasantą a czarną Industrią, które nadają całości zdecydowanie charakter. Czarno-biała szachownica aranżacyjna świetnie komponuje się z roślinnymi dodatkami. Niniejsza łazienka, pokazuje, że nawet niewielki metraż można świetnie wykorzystać, aby stworzyć przyjazne wnętrze.

Kliknij i sprawdź poniższe pakiety

Ta elegancka, a zarazem duża łazienka, została ubarwiona jednym z najmodniejszych wzorów ostatnich lat, czyli efektem marmuru. Nowość marki Tubądzin zachwyca elegancją. Złota żyła dodaje zarówno efektu glamour, jak i ociepla łazienkę. Zestawienie z drewno- oraz kamienno-podobną płytką powoduje, że łazienka jest przytulna i zaprasza do relaksu. Idealnie wpisuje się w aktualne trendy. Wanna zdecydowanie zajmuje najbardziej wyeksponowane miejsce. Serce łazienki.

Kliknij i sprawdź poniższe pakiety

Nowoczesna, minimalistyczna i odważna łazienka, która łamie wiele znanych nam schematów, głównie za sprawą niebieskiej płytki z „żyłą”. Wnętrze dla wszystkich, którzy każdego dnia chcą się zachwycać nietypową kompozycją. Duży metraż również pozwala na więcej, zwłaszcza, kiedy masz do dyspozycji okno, naturalnie rozświetlające wnętrze. W tej łazience czuć wszechobecną lekkość (duża zasługa ciepłych kolorów), która przekłada się na komfort użytkowania i potrzebę odprężenia pod orzeźwiającym prysznicem.

Kliknij i sprawdź poniższe pakiety

Nowoczesna łazienka, która stawia na szare tonacje (płytka Prissmacer "factor grys") i piękno prostoty, chociaż nie można jej  odmówić charakteru (zasługa patchworkom od Opoczna – Vertigo). Coś dla miłośników drewnianego wykończenia i kontrastów. Czarne elementy zgrabnie uzupełniają wnętrze, nadają mu pikanterii. Kabina zdecydowanie wyróżnia się elegancją. Gwiazda niniejszej aranżacji. Z kolei drewno daje uczucie ciepła i przyjaznego klimatu.

Kliknij i sprawdź poniższe pakiety

W przypadku tej łazienki mocno wyróżnia się faktura i motyw, który przypomina naturalne materiały. Zatem taka przestrzeń świetnie wpisuje się w relaks po wyczerpującym dniu. Wykorzystane kolory kojarzą się ze spokojem i odpoczynkiem. Kwintesencja minimalizmu. Mniej znaczy więcej. Skandynawskie podejście do urządzania wnętrz jest coraz popularniejsze. Aktualne trendy widoczne gołym okiem, co widać po eleganckim płytkach i drewnianym wykończeniu kabiny prysznicowej.

Kliknij i sprawdź poniższe pakiety

Minimalistyczna łazienka w spokojnych, stonowanych, nieco łagodniejszych kolorach. Czuć tutaj zamiłowanie do natury i relaksu. Dostępna przestrzeń świetnie wpisuje się w odpoczynek po wyczerpującym dniu. Wszystkie aranżacyjne puzzle są na swoim miejscu, a połączenie drewna, roślinności i kolorowych dodatków dodaje niewątpliwego uroku. Minimalizm, który nie jest absolutnie surowy. Wręcz przeciwnie. Nutka morskiego świetnia dopełnia łagodną całość.

Kliknij i sprawdź poniższe pakiety