Kontakt
25/09/2022

01

Salony

Znajdź swój Salon
Zobacz nasze ekspozycje

Dowiedz się więcej o naszej ofercie, ekspozycji i asortymencie. Zobacz gdzie możesz nas znaleźć, jak do nas dojechać i w jakich godzinach możesz nas odwiedzić.

więcej
02

Zainspiruj się

Znajdź pomysł na swoją łazienkę
Wybierz styl odpowiedni dla siebie

W dziale inspiracje znajdziesz ciekawe pomysły i rozwiązania na urządzenie łazienki w określonym stylu, charakterze i o określonej funkcjonalności dopasowanej do rodzaju pomieszczenia.

więcej
03

Doradztwo

Profesjonalnie pomagamy i radzimy
Służymy Ci naszą wiedzą i doświadczeniem

Każdy Klient naszych Salonów może liczyć na profesjonalną pomoc naszego doradcy, który odpowie na wszystkie jego pytania i rozwieje wątpliwości przy wyborze odpowiednich produktów.

więcej
04

Aranżacja 3D

Zobacz jak będzie wyglądała Twoja łazienka
Umów się na spotkanie z naszym projektantem

Chcesz zobaczyć jak komponują się ze sobą wybrane przez Ciebie elementy wyposażenia takie jak płytki, ceramika czy kabina? Wejdź do swojej łazienki już w fazie projektowania.

więcej
05

Transport

Bezpiecznie i szybko przewieziemy Twoje zakupy
Docieramy w każde miejsce w Polsce

Profesjonalnie zrealizowana dostawa to przede wszystkim bezpieczeństwo Twoich zakupów łazienkowych. Klienci naszych Salonów mogą polegać na naszym niezawodnym transporcie na terenie całego kraju.

więcej
06

Montaż

Możesz liczyć na naszych fachowych instalatorów
Umów się na montaż w swojej łazience

Po dokonaniu zakupów w naszych Salonach nie musisz szukać odpowiedniego fachowca. Oferujemy Ci pomoc współpracujących z nami firm instalatorskich.

więcej

Twoja łazienka