Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Łazienka szyta na miarę

lazienka na miare

lazienka na miare

Twoja łazienka jest mała i nie wiesz jak w niej wszystko pomieścić? Nie masz pomysłu na swoją nową łazienkę? Boisz się popełnić błędy aranżacyjne?

Odrzuć obawy i rozterki i zaufaj nam, ponieważ tego lata naszym celem jest pomóc Ci w stworzeniu łazienki szytej na miarę. Nie ważne czy ma 3m² czy 10m², czy znajduje się w bloku czy na poddaszu. Każda łazienka może być piękna i zachwycać dobrym designem i funkcjonalnością.

Dawno minęły czasy kiedy estetyka łazienki nie była istotna, a wnętrze traktowano typowo użytkowo. W łazience spędzamy znacznie więcej czasu niż kiedyś, nabrała znaczenia równego innym pomieszczeniom w domu, przybyło funkcji jakie pełni. Przed urządzeniem łazienki, warto pomyśleć o tym, co jest dla nas ważne, o czym marzymy i co będzie wygodne w użyciu i zgodne z naszymi upodobaniami.

Latem witamy wszystkich naszych klientów z uśmiechem i z przyjemnością pomagamy im w stworzeniu łazienki:

  • Małej do 5m²– bo małe, jest piękne
  • Średniej od 5m² do 8m²– dalekiej od przeciętności
  • Dużej powyżej 8m²– ze strefą SPA i strefą podwójnej przyjemności

Niezależnie jaką masz łazienkę, jaki masz gust i oczekiwania czy budżet przeznaczony na letnią odnowę swojej łazienki, Salony Sanpol pomogą Ci w realizacji wnętrza szytego na miarę Twoich potrzeb, tak by rozkwitła pięknie na lato.

Pobierz kod promocyjny, przyjdź i odbierz zestaw upominkowy z perfumerii Douglas za 1,23zł brutto

przy zakupach powyżej 2000zł brutto.


Po wypełnieniu formularza otrzymasz maila z unikatowym kodem promocyjnym. Przedstawiając kod i dokonując zakupów w jednym z naszych salonów, otrzymasz zestaw upominkowy za 1,23zł brutto.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Zapraszamy do naszych Salonów i na naszą stronę www:

  • po promocyjne produkty i zestawy gotowe do kupienia specjalnie pod wielkość Twojej łazienki,
  • po inspiracje dla każdej wielkości łazienki,
  • po pomysły aranżacyjne (wszystkie produkty ze strony internetowej znajdziesz w naszych salonach),
  • po porady do naszych doradców klienta, którzy dobiorą do Twojej łazienki wszystko czego potrzebuje, by na lato zakwitnąć swoim pięknem (praktyczne porady znajdziesz również na naszej stronie internetowej).