Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Łazienka szyta na miarę

lazienka na miare

Twoja łazienka jest mała i nie wiesz jak w niej wszystko pomieścić? Nie masz pomysłu na swoją nową łazienkę? Boisz się popełnić błędy aranżacyjne?

Odrzuć obawy i rozterki i zaufaj nam, ponieważ tej wiosny naszym celem jest pomóc Ci w stworzeniu łazienki szytej na miarę. Nie ważne czy ma 3m² czy 10m², czy znajduje się w bloku czy na poddaszu. Każda łazienka może być piękna i zachwycać dobrym designem i funkcjonalnością.

Dawno minęły czasy kiedy estetyka łazienki nie była istotna, a wnętrze traktowano typowo użytkowo. W łazience spędzamy znacznie więcej czasu niż kiedyś, nabrała znaczenia równego innym pomieszczeniom w domu, przybyło funkcji jakie pełni. Przed urządzeniem łazienki, warto pomyśleć o tym, co jest dla nas ważne, o czym marzymy i co będzie wygodne w użyciu i zgodne z naszymi upodobaniami.

Wiosną witamy wszystkich naszych klientów z uśmiechem i z przyjemnością pomagamy im w stworzeniu łazienki:

- Małej do 5m²– bo małe, jest piękne

- Średniej od 5m² do 8m²– dalekiej od przeciętności

- Dużej powyżej 8m²– ze strefą SPA i strefą podwójnej przyjemności

Niezależnie jaką masz łazienkę, jaki masz gust i oczekiwania czy budżet przeznaczony na wiosenną odnowę swojej łazienki, Salony Sanpol pomogą Ci w realizacji wnętrza szytego na miarę Twoich potrzeb, tak by rozkwitła pięknie na wiosnę.

Pobierz kod promocyjny, przyjdź i odbierz zestaw upominkowy z perfumerii Douglas za 1,23 brutto, przy zakupach powyżej 2 tyś. Brutto.
Po wypełnieniu formularza otrzymasz maila z unikatowym kodem promocyjnym. Przedstawiając kod i dokonując zakupów w jednym z naszych salonów, otrzymasz zestaw upominkowy za 1,23zł brutto.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Zapraszamy do naszych Salonów i na naszą stronę www:

  • po promocyjne produkty i zestawy gotowe do kupienia specjalnie pod wielkość Twojej łazienki,
  • po inspiracje dla każdej wielkości łazienki,
  • po pomysły aranżacyjne, (wszystkie produkty ze strony internetowej znajdziesz w naszych salonach),
  • po porady do naszych doradców klienta, którzy dobiorą do Twojej łazienki wszystko czego potrzebuje, by na wiosnę zakwitnąć swoim pięknem (praktyczne porady znajdziesz również na naszej stronie internetowej).