Kontakt

Sanpol Sport Team

Sanpol Sport Team to zespół sportowy, który istnieje od 2016 roku. Nasza drużyna od wielu lat jest przestrzenią, w której pracownicy firmy Sanpol oraz jej Partnerzy aktywnie spędzają wspólnie czas. Motywowanie się podczas zdrowej rywalizacji sprawia nam ogromną radość i buduje relacje na lata. 

Rok 2022 był dla nas czasem reaktywacji drużyny po 2 latach przerwy we wspólnych aktywnościach z powodu pandemii, a co za tym idzie, restrykcji i wielu zawodów, które były kolejno odwoływane. Powróciliśmy jednak ze zdwojoną siłą zrzeszając jeszcze większą liczbę Pracowników i Klientów, niż miało to miejsce dotychczas. 


Z nową energią i w nowych strojach wystąpiliśmy aż 24 razy, ponadto uczestniczyliśmy w treningach biegowych, rajdach rowerowych oraz zajęciach zamkniętych - ogólnorozwojowym treningu Mobility oraz zajęciach jogi


Braliśmy udział udział m.in. w lokalnych biegach krótkodystansowych tj. “Pogoń za bobrem” oraz “5-10-15 Marcelin”, w poznańskim maratonie, półmaratonach w Krakowie, Gdańsku, Białymstoku i Wrocławiu, a także kolarskich wyścigach GRAN FONDO Poznań oraz KOSPEL Velo Baltic Koszalin


Wśród nas są osoby z długą historią startową, ale również tacy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem. W SST reprezentujemy różne poziomy zaawansowania. Bierzemy udział w zawodach o różnorodnym charakterze i stopniu trudności (m.in. triathlony, maratony, półmaratony, zawody terenowe, kolarskie), więc każdy znajdzie tu coś dla siebie.  


Jeśli chcecie podejrzeć nasze tegoroczne działania, zapraszamy do śledzenia relacji na naszych kanałach Social Media – Facebook, Instagram oraz LinkedIN


Drodzy Klienci – zapraszamy Was serdecznie w progi Sanpol Sport Team. Jeśli macie pytania lub chcecie dołączyć do zajęć lub wziąć udział w zawodach - dajcie znać! 
 
Sponsorami Sanpol Sport Team są firmy: ROCA, Kermi, Grundfos, Ariston i Ricom. Dziękujemy za wsparcie! 

Nasze starty

21. Poznań Maraton - 16.10.2022

Bieg Kobiet Zawsze Pier(w)si (Poznań) - 09.10.2022

VIII Nocny Bieg Świętojański Poznań - 18.06.2022

LOTTO Poznański Czerwiec'56 - 27.06.2022

21. Poznań Maraton - 16.10.2022

Bieg Niepodległości (Poznań) - 11.11.2022

8. Cracovia Półmaraton Królewski - 16.10.2022

Wings For Life (Poznań) - 08,05.2022

Kaliski Półmaraton Nocny " Bursztynowa Hellena" - 30.07.2022

Koszalin Kospel Velo Baltic - 11.09.2022

9. PKO Białystok Półmaratonu - 14.05. 2022

Sztafeta PLUM EKIDEN (Białystok) - 11.06.2022

Sanpol Sport Team jest amatorską drużyną sportową, która powstała w 2016 roku. Należą do niej pracownicy i Klienci firmy Sanpol Sp. z o.o., dla których wspólne zawody są dobrym sposobem na wzajemne poznanie się i dzielenie sportowych pasji. Wśród nas są zarówno osoby z długą historią startową jak i ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem. W SST reprezentujemy różne poziomy zaawansowania. Bierzemy udział w zawodach o różnorodnym charakterze i stopniu trudności (m.in. triathlony, maratony, półmaratony, zawody terenowe, kolarskie), więc każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie. 


Chętnych do wzięcia udziału w zawodach prosimy o kontakt: sst@sanpol.pl. Zapraszamy też na nasz FanPage, gdzie znajdziecie więcej informacji na temat Sanpol Sport Team.