Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.
Kontakt
Lista życzeń
19/03/2019

Otulimy Cię ciepłem

Otulimy Cie ciepłem

Wraz ze zbliżającą się słotą i zimą tracimy energię, witalność i naturalny optymizm. Co możesz zrobić by ich nie stracić?

Na pewno możesz stworzyć azyl w swojej łazience, który sprawi, że rozgrzejesz się ciepłą kąpielą, nabierzesz animuszu, dzięki dużej ilości światła i przytulnej, rozgrzewającej atmosferze. Spraw, by dzięki Twojej łazience poranki w szare dni i powroty zimnym wieczorem były cudownym czasem. Czasem warto zastosować kilka trików, aby stworzyć niepowtarzalny nastrój.

Łazienka dla Ciebie, dla Was czy rodzinna?

Nawet zabieganemu singlowi przyda się regeneracja i odprężenie w domowym SPA. Łazienka dla pary musi być przytulnym miejscem, w którym znajdziecie poczujecie się wyjątkowo. Natomiast rodzinna łazienka to przestrzeń dla dorosłych oraz dla dzieci, które często
w łazience spędzają najradośniejsze chwile.

Zapraszamy do naszych Salonów i na naszą stronę www:

  • po promocyjne produkty
  • po inspiracje łazienkowe dla każdego
  • po pomysły aranżacyjne
  • po porady do naszych doradców klienta, którzy dobiorą wszystko czego potrzebujesz, by zimą stworzyć niepowtarzalny klimat w Twojej łazience (praktyczne porady znajdziesz również na naszej stronie internetowej)