Kontakt

Villeroy&Boch - umywalki, wanny i miski WC

Polecane produktyCeramika łazienkowaMeble łazienkoweWannyO Villeroy & Boch

Villeroy & Boch – nowoczesny design źródłem radości życia

Ponadczasowa elegancja, nowoczesny design
Villeroy & Boch to marka premium, której doskonałe jakościowo produkty zamienią łazienkę w miejsce wyjątkowego relaksu. Wysokiej jakości wanny i estetyczne umywalki (również w wersji bicolor) spersonalizują łazienkę, a nowoczesne lustra nadadzą jej charakteru. Innowacyjne rozwiązania, takie jak TwistFlush, ułatwiają codzienną pielęgnację

Powiązane artykuły

Vitalle: Poznaj nową markę w branży łazienkowej

Aranżacja łazienki to nie lada wyzwanie, a mnogość rozwiązań nie ułatwia wyboru. W dodatku my przedstawiamy kolejnego mocnego zawodnika na rynku – markę Vitalle. Nasza propozycja udowadnia, że można urządzić wnętrze łazienki w oparciu o produkty wysokiej jakości, nie rujnując przy tym domowego budżetu.

Vitalle by Kludi: Elegancja i design w nowej odsłonie – odkryj kolekcje TAIL i VISE

Wybór armatury łazienkowej jest jednym z trudniejszych wyborów podczas projektowania łazienki. Z jednej strony szukamy produktów, które będą idealnie komponować się z ceramiką, z drugiej wymagamy zapewniania jakości na lata i oczywiście… oszczędności.

VITALLE: Grzejniki Monza oraz Savona już w sprzedaży

Czas na poważne przygotowania do sezonu grzewczego, dlatego prezentujemy nowoczesne grzejniki łazienkowego, które służą nie tylko do ogrzewania, ale mogą być też istotnym elementem aranżacji wnętrza, a nawet dekoracją. Wśród nich szczególne miejsce zajmują nowe modele Vitalle - Savona oraz Monza.