Kontakt

Grundfos - pompy cyrkulacyjne, obiegowe czy hydrofory

Polecane produktyPompyO Grundfos

Chcemy mieć pozytywny wpływ na świat.

Historia firmy Grundfos sięga 1994 roku, więc posiada wieloletnie doświadczenie w branży. W ofercie producenta znajdują się wysokiej jakości pompy obiegowe, cyrkulacyjne, hydrofory, a także zestawy podnoszące ciśnienie wody. Mają one szerokie zastosowanie w pracach budowlanych, np. zapewniają ogrzewanie, cyrkulację ciepłej wody, ale również zaopatrują budynki w wodę oraz odprowadzają wodę drenażową i ścieki. Ponadto, oferta Grundfos Pompy Sp. z o.o. obejmuje także świadczenie usług serwisowych oraz wykonywanie optymalizacji każdej pompy i systemu pompowego. W sprzedaży posiadamy również wiele specjalistycznych zestawów wykorzystywanych do pompowania wody.

 

Powiązane artykuły

Vitalle: Poznaj nową markę w branży łazienkowej

Aranżacja łazienki to nie lada wyzwanie, a mnogość rozwiązań nie ułatwia wyboru. W dodatku my przedstawiamy kolejnego mocnego zawodnika na rynku – markę Vitalle. Nasza propozycja udowadnia, że można urządzić wnętrze łazienki w oparciu o produkty wysokiej jakości, nie rujnując przy tym domowego budżetu.

Vitalle by Kludi: Elegancja i design w nowej odsłonie – odkryj kolekcje TAIL i VISE

Wybór armatury łazienkowej jest jednym z trudniejszych wyborów podczas projektowania łazienki. Z jednej strony szukamy produktów, które będą idealnie komponować się z ceramiką, z drugiej wymagamy zapewniania jakości na lata i oczywiście… oszczędności.

VITALLE: Grzejniki Monza oraz Savona już w sprzedaży

Czas na poważne przygotowania do sezonu grzewczego, dlatego prezentujemy nowoczesne grzejniki łazienkowego, które służą nie tylko do ogrzewania, ale mogą być też istotnym elementem aranżacji wnętrza, a nawet dekoracją. Wśród nich szczególne miejsce zajmują nowe modele Vitalle - Savona oraz Monza.