Kontakt

Geberit - zestawy podtynkowe, przyciski czy miski WC

Polecane produkty



Ceramika łazienkowa



Brodziki



Meble łazienkowe



Stelaże podtynkowe



Wanny



O Geberit

Lider europejskiego rynku produktów sanitarnych.

Geberit tworzy jakość życia.

Geberit to szwajcarska marka, która od 1874 roku wprowadza pionierskie rozwiązania w zakresie instalacji sanitarnych. W portfolio można znaleźć nie tylko systemy instalacyjne, takie jak stelaże i spłuczki podtynkowe oraz rury, ale także produkty znajdujące się przed ścianą – toalety i umywalki, meble, wanny oraz rozbudowane propozycje prysznicowe. W grupie Geberit znajduje się także polska marka Koło, słynąca z doświadczenia w produkcji ceramiki.

Powiązane artykuły

Vitalle: Poznaj nową markę w branży łazienkowej

Aranżacja łazienki to nie lada wyzwanie, a mnogość rozwiązań nie ułatwia wyboru. W dodatku my przedstawiamy kolejnego mocnego zawodnika na rynku – markę Vitalle. Nasza propozycja udowadnia, że można urządzić wnętrze łazienki w oparciu o produkty wysokiej jakości, nie rujnując przy tym domowego budżetu.

Vitalle by Kludi: Elegancja i design w nowej odsłonie – odkryj kolekcje TAIL i VISE

Wybór armatury łazienkowej jest jednym z trudniejszych wyborów podczas projektowania łazienki. Z jednej strony szukamy produktów, które będą idealnie komponować się z ceramiką, z drugiej wymagamy zapewniania jakości na lata i oczywiście… oszczędności.

VITALLE: Grzejniki Monza oraz Savona już w sprzedaży

Czas na poważne przygotowania do sezonu grzewczego, dlatego prezentujemy nowoczesne grzejniki łazienkowego, które służą nie tylko do ogrzewania, ale mogą być też istotnym elementem aranżacji wnętrza, a nawet dekoracją. Wśród nich szczególne miejsce zajmują nowe modele Vitalle - Savona oraz Monza.