Kontakt

Geberit - zestawy podtynkowe, przyciski czy miski WC

Polecane produktyCeramika łazienkowaBrodzikiMeble łazienkoweStelaże podtynkoweWannyO Geberit

Lider europejskiego rynku produktów sanitarnych.

Geberit tworzy jakość życia.

Geberit to szwajcarska marka, która od 1874 roku wprowadza pionierskie rozwiązania w zakresie instalacji sanitarnych. W portfolio można znaleźć nie tylko systemy instalacyjne, takie jak stelaże i spłuczki podtynkowe oraz rury, ale także produkty znajdujące się przed ścianą – toalety i umywalki, meble, wanny oraz rozbudowane propozycje prysznicowe. W grupie Geberit znajduje się także polska marka Koło, słynąca z doświadczenia w produkcji ceramiki.

Powiązane artykuły

Vitalle: Poznaj nową markę w branży łazienkowej

Aranżacja łazienki to nie lada wyzwanie, a mnogość rozwiązań nie ułatwia wyboru. W dodatku my przedstawiamy kolejnego mocnego zawodnika na rynku – markę Vitalle. Nasza propozycja udowadnia, że można urządzić wnętrze łazienki w oparciu o produkty wysokiej jakości, nie rujnując przy tym domowego budżetu.

Vitalle by Kludi: Elegancja i design w nowej odsłonie – odkryj kolekcje TAIL i VISE

Wybór armatury łazienkowej jest jednym z trudniejszych wyborów podczas projektowania łazienki. Z jednej strony szukamy produktów, które będą idealnie komponować się z ceramiką, z drugiej wymagamy zapewniania jakości na lata i oczywiście… oszczędności.

VITALLE: Grzejniki Monza oraz Savona już w sprzedaży

Czas na poważne przygotowania do sezonu grzewczego, dlatego prezentujemy nowoczesne grzejniki łazienkowego, które służą nie tylko do ogrzewania, ale mogą być też istotnym elementem aranżacji wnętrza, a nawet dekoracją. Wśród nich szczególne miejsce zajmują nowe modele Vitalle - Savona oraz Monza.