Kontakt

Nowości produktowe

Bądź na bieżąco i sprawdź nasze nowości

Nowości Sanpol to przede wszystkim wysoka jakość i najnowsze technologie. Produkty w naszej ofercie są starannie dobierane przez najlepszych specjalistów z myślą o Twojej pracy i sprzedaży. Nowości oparte są na produktach z kategorii: Łazienka i Kuchnia, Ogrzewanie, Instalacje, Wentylacja i Klimatyzacja oraz Instalacje zewnętrzne. Dodatkowo, jako firma mająca na względzie środowisko naturalne, higienę, bezpieczeństwo oraz oszczędność wody i energii wyróżniliśmy także produkty z kategorii Eco & smart, Help & easy oraz Clean & protect. Więcej informacji o eko-kategoriach znajdziesz w artykule.

Instalacje i technika grzewcza

Łazienki


Interesują Cię szczegóły techniczne? Zobacz artykuły w strefie wiedzy

Nowy stelaż Skalar by Alca i przycisk sterujący: innowacyjność i funkcjonalność

Kiedy myślimy o nowoczesnym wnętrzu łazienki, często skupiamy się na estetyce i wyglądzie wykończeniowym. Jednak prawdziwą innowacyjność i funkcjonalność przynosi zaawansowane wyposażenie ukryte za ścianą. Dziś przyjrzymy się innowacyjnemu stelażowi Skalar by Alca.

Regulatory temperatury Skalar PDS i LC – oszczędzaj ciepło!

Wybór armatury łazienkowej jest jednym z trudniejszych wyborów podczas projektowania łazienki. Z jednej strony szukamy produktów, które będą idealnie komponować się z ceramiką, z drugiej wymagamy zapewniania jakości na lata i oczywiście… oszczędności.

Wprowadzamy nowy system instalacyjny VPremium marki Vesbo!

System instalacyjny VPremium marki Vesbo to kompletny system instalacji sanitarnej, oparty na wykorzystaniu rur wielowarstwowych PERT/AL/PERT VPremium®. Tego typu systemy świetnie sprawdzają się w instalacji wody pitnej, ciepłej i zimnej wody użytkowej, ogrzewania, a także specjalistycznych zastosowań technologicznych. Sprawdź pozostałe zalety!