Kontakt

Znajdź inspiracje dla swojej łazienki

W dziale inspiracje przygotowaliśmy dla Ciebie wszystko co może ułatwić Ci podjęcie decyzji odnośnie urządzenia łazienki w określonym stylu, charakterze i o określonej funkcjonalności. Niezależnie od tego czy masz do urządzenia małą łazienkę czy salon kąpielowy, czy mieszkasz na poddaszu, czy w domku jednorodzinnym wśród naszych inspiracji znajdziesz coś dla siebie: aranżację 3D łazienek autorstwa naszych projektantów, aranżację w oparciu o kolekcje naszych producentów, czy zdjęcia ekspozycji naszych Salonów.

Galeria inspiracji

Filtry

Łazienka inspiracje to sekcja stworzona przez specjalistów dla osób, które chcą móc wyobrazić sobie planowaną przestrzeń. Jeśli jesteś na etapie remontu lub wykańczania deweloperskiego mieszkania, warto się zainspirować funkcjonalnymi łazienkami. Nie wiesz jaki motyw przewodni najbardziej do Ciebie przemawia? Najlepiej jest przejrzeć szereg zdjęć, które ukazują przykłady zaaranżowania wnętrz.

Łazienka nowoczesna inspiracje – zaczerpnij z naszej studni pomysłów!

Łazienka inspiracje – w tej sekcji znajduje się galeria z pomysłami, wśród których znajdziesz różne odwzorowania łazienek. Począwszy od mniejszych i klimatycznych pomieszczeń, aż po salony kąpielowe. Niezależnie od tego czy masz na wykończeniu małą łazienkę, czy też dysponujesz dużym metrażem, nasi specjaliści przygotowali różne projekty 3D.

Dzięki nim łazienkowe inspiracje stają się po części rzeczywistością, której nie musisz dłużej sobie wyobrażać, a jedynie przejrzeć interesujące Cię style. Niektóre projekty oparte są na naszych produktach, dlatego z łatwością możesz zaoszczędzić czas, mając wszystko w jednym miejscu. Łazienka inspiracje to miejsce, które sprawi, że natchnie Cię aranżacyjna wena!

Aranżacja małych i dużych łazienek – inspiracje

Zdajemy sobie sprawę, że zarówno duże, jak i małe łazienki są ciężkie do zaaranżowania i wyposażenia w taki sposób, aby były one funkcjonalne i wygodne w używaniu. Dlatego wychodząc naprzeciw Twoim wymaganiom, polecamy projekty i wizualizację małych łazienek z umiejscowieniem prysznica w dogodnym miejscu. Jeśli interesuje Cię praktyczna łazienka, inspiracje te mogą okazać się nieocenione.

Łazienka inspiracje jest sekcją, w której znajdziesz coś dla siebie także wtedy, gdy masz znacznie większy metraż do wykorzystania na przestrzeń relaksacyjną. Proponujemy np. dwie umywalki, prysznic i strefę relaksu z wanną. W ten sposób dwie osoby będą mogły korzystać z łazienki w tym samym czasie, oszczędzając swój cenny czas o poranku.

Na co zwrócić uwagę, przeglądając inspirację łazienek?

Wszystkie inspiracje łazienek mogą wyglądać dobrze i przekonująco w Twoich oczach. Jeśli jednak chcesz je wdrożyć we własną przestrzeń, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Przede wszystkim światło. Nasi projektanci starali się umieścić punkty oświetlenia w projektach wszędzie tam, gdzie są one niezbędne, ale także stanowią aspekt dekoracyjny. Duża ilość luster optycznie powiększy małe łazienki i sprawi, że staną się one bardziej przestronne i jasne.

W przypadku większych metraży dobrze jest zastosować meble łazienkowe np. po całej długości ściany, montując dwie umywalki. Nasz salon łazienek udostępnia ekspozycje dla klientów, którzy chcą zobaczyć aranżację na żywo. 

Łazienka inspiracje to projekt realizowany z myślą o nowoczesnych wnętrzach. Chcemy Ci ułatwić trudny czas decyzyjny. Ponadto pomysł na łazienkę dobrze jest przenieść na wizualizację 3D przed rozpoczęciem pierwszych prac remontowych. Tym bardziej jeśli dotyczy to nieco trudniejszych pomieszczeń np. na poddaszu.