Kontakt

Dostawy

Na Sanpol.pl dbamy o to, aby zakupy były dla Ciebie wygodne, a otrzymanie towaru sprawne i bezproblemowe. Poznaj nasze możliwości dostawy i wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada.

 

Odbiór w oddziałach Sanpol

Możemy dostarczyć zamówiony towar do jednego z naszych 22 oddziałów Sanpol na terenie całej Polski. Ta usługa jest dostępna dla naszych stałych partnerów, firm instalacyjnych i handlowych. Przesyłkę w oddziale może odebrać jedynie osoba upoważniona do odbioru towaru. Godziny otwarcia oraz adresy oddziałów dostępne są na naszej liście oddziałów. Co więcej, ta forma dostawy jest dla Ciebie całkowicie bezpłatna!

 

Transport Sanpol

Oferujemy dostawę do wybranego przez Ciebie miejsca, zarówno na adresy firmowe, jak i miejsca realizacji inwestycji. Zamówienia złożone do godziny 16:00 dostarczamy:

·         Z odbiorem własnym w większości oddziałów Sanpol - kolejnego dnia roboczego,

·         Z dostawą na adres klienta - według naszego harmonogramu tras logistycznych.
       

Koszty dostawy

·         Zamówienia do 1000 zł netto - Asortyment standardowy: 75,00 zł netto; Asortyment gabarytowy (dłużyce powyżej 6m lub jednostkowa waga produktu > 700 kg): koszty dostawy ustalane indywidualnie,

·         Zamówienia od 1000 zł netto - dostawa bezpłatna*.

 

Koszty transportu naliczamy tylko wtedy, gdy suma wszystkich zamówień nie spełnia minimum (tj. 1000 złotych) i naliczamy je tylko jeden raz za wszystkie zamówienia, wysyłane w jedno miejsce dostawy. Każde następne zamówienie w ramach tej samej dostawy dostarczane jest bezpłatnie.

*Dostawa bezpłatna w granicach trasy

Dbamy o terminowość i bezpieczeństwo przesyłek. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z dostawą, służymy pomocą. Skontaktuj się z nami, a postaramy się, aby proces dostawy był dla Ciebie jak najłatwiejszy.