Kontakt

Ravak - Kabiny, umywalki i miski WC

Polecane produktyCeramika łazienkowaKabiny prysznicoweBrodziki prysznicoweWannyBaterie łazienkoweMeble łazienkoweO Ravak

Firma RAVAK została założona w roku 1991 jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, w roku 1997 stała się spółką akcyjną. Od początku nosi nazwę, która odzwierciedla nazwiska jej założycieli - rodziny Vařeka i Kreysa, które nadal aktywnie zarządzają spółką.

Design, przenikanie do świata sztuki i estetyki, jest naszym głównym celem firmy RAVAK. Swym klientom regularnie przedstawiają przedmioty, które noszą „odcisk“ ręki autora, prezentują jego wyjątkowy styl. Do współpracy wybierają takie studia projektowe, które z powodzeniem działają w konkurencyjnym środowisku międzynarodowym.

Połączenie długoletniego doświadczenia w branży, najnowszych technologii i najwyższej klasy materiałów tworzy jakość RAVAK.

Firma RAVAK koncentruje się na projektowaniu nowoczesnych łazienek dopracowanych w najmniejszym detalu oraz skomponowanych w kompleksowe i zarazem praktyczne rozwiązania.  Swoim Klientom dostarczają wanny, kabiny prysznicowe, drzwi prysznicowe, brodziki, umywalki, meble łazienkowe, baterie łazienkowe i akcesoria.

Powiązane artykuły

Vitalle: Poznaj nową markę w branży łazienkowej

Aranżacja łazienki to nie lada wyzwanie, a mnogość rozwiązań nie ułatwia wyboru. W dodatku my przedstawiamy kolejnego mocnego zawodnika na rynku – markę Vitalle. Nasza propozycja udowadnia, że można urządzić wnętrze łazienki w oparciu o produkty wysokiej jakości, nie rujnując przy tym domowego budżetu.

Vitalle by Kludi: Elegancja i design w nowej odsłonie – odkryj kolekcje TAIL i VISE

Wybór armatury łazienkowej jest jednym z trudniejszych wyborów podczas projektowania łazienki. Z jednej strony szukamy produktów, które będą idealnie komponować się z ceramiką, z drugiej wymagamy zapewniania jakości na lata i oczywiście… oszczędności.

VITALLE: Grzejniki Monza oraz Savona już w sprzedaży

Czas na poważne przygotowania do sezonu grzewczego, dlatego prezentujemy nowoczesne grzejniki łazienkowego, które służą nie tylko do ogrzewania, ale mogą być też istotnym elementem aranżacji wnętrza, a nawet dekoracją. Wśród nich szczególne miejsce zajmują nowe modele Vitalle - Savona oraz Monza.