Kontakt

Strefa wiedzy

Strefa Wiedzy to miejsce w którym znajdziesz praktyczne porady, informacje o nowościach rynkowych, artykuły branżowe, planowane szkolenia i aktualności z zakresu instalacji sanitarnych i grzewczych.

Ile kosztuje jedna kąpiel w wannie? Sprawdź, ile wydajesz rocznie

baterie wannowe 13.06

W dobie rosnących kosztów mediów coraz częściej zastanawiamy się, jak oszczędzać wodę i pieniądze. Jednym z najprostszych sposobów jest zmiana nawyków dotyczących codziennej higieny. Ale ile dokładnie kosztuje jedna kąpiel w wannie, a ile możemy zaoszczędzić, wybierając prysznic? Odpowiedź na to pytanie może być zaskakująca i skłonić wielu do zmiany swoich nawyków.

Więcej

Na jakiej wysokości bateria wannowa?

baterie wannowe 13.06

Robisz metamorfozę swojej łazienki i w związku z tym wymieniasz baterię wannową? Jeśli podjąłeś już decyzję o tym, jaki model najbardziej spełni Twoje potrzeby? W takim razie czas na montaż! Zobacz, na jakiej wysokości bateria wannowa powinna się znaleźć, aby czerpać pełną przyjemność z codziennych kąpieli.

Więcej

Odpływ liniowy – ścienny czy podłogowy?

montaz odplywu liniowego 31.10

Prysznice z systemem walk-in cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród miłośników nowoczesnych, a zarazem miłych dla oka przestrzeni. Podpowiadamy, jak wybrać rozwiązanie dopasowane do własnych potrzeb i które z nich sprawdzi się lepiej w łazience – odpływ liniowy ścienny czy podłogowy? Teraz na pewno podejmiesz przemyślaną decyzję.

Więcej

Jak zamontować deszczownicę?

porady roca deszczownice

Deszczownica nie tylko elegancko się prezentuje w łazience, ale także ma ogromny wpływ na komfort kąpieli. Rozproszony strumień wody przyjemnie i odprężająco działa na całe ciało. Chcesz osiągnąć taki efekt w swoim domu? Zobacz, jak zamontować deszczownicę.

Więcej

Jak odkamienić deszczownicę?

porady roca deszczownice

Deszczownica to jeden z elementów zestawu prysznicowego, z którego domownicy korzystają częściej lub rzadziej. Mimo wszystko przez dysze przedostaje się woda, co już może generować problem z kamieniem. W tym artykule podpowiemy Ci, jak odkamienić deszczownicę, co do tego użyć oraz jak zapobiegać temu problemowi.

Więcej

Jaki odpływ liniowy do kabiny 90?

odplywy Geberit

Wybór odpowiedniego odpływu liniowego zapewni komfort i funkcjonalność w Twojej łazience. Podpowiadamy, na które kryteria należy zwrócić szczególną uwagę, aby cieszyć się nowoczesną przestrzenią na co dzień. Poznaj kilka szczegółów i sięgnij po rozwiązanie perfekcyjnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Więcej

Odpływ liniowy – jaki spadek?

odplywy Geberit

Odpływ liniowy to element konstrukcji prysznica walk-in, który cieszy się zainteresowaniem wśród entuzjastów miłych dla oka i nowoczesnych przestrzeni. W tym poradniku przeczytasz, jaki spadek zastosować, aby cieszyć się niezawodną i funkcjonalną konstrukcją przez wiele lat. Poznaj kilka wskazówek technicznych.

Więcej

Jaką słuchawkę prysznicową wybrać?

słuchawka prysznicowa Grohe 21.02.2024

Nie ma komfortowej kąpieli bez dobrze dobranej słuchawki prysznicowej. Estetyczny design, trwałe wykonanie i odpowiednie funkcje wpłyną na przyjemne użytkowanie przez lata. W tym artykule podpowiemy Ci, jaką słuchawkę prysznicową wybrać, aby każdy domownik był zadowolony!

Więcej

Jak czyścić odpływ liniowy?

montaz odplywu liniowego 31.10

W ostatnich latach w trendach wnętrzarskich dotyczących aranżacji łazienki królują kabiny walk in oraz prysznice montowane we wnękach. To wpływa na dużą popularność odpływów liniowych. Wyglądają estetycznie, są najczęściej zlicowane z podłogą i nie rzucają się w oczy. Trzeba jednak pamiętać o ich regularnym sprzątaniu. W tym artykule dowiesz się, jak czyścić odpływ liniowy.

Więcej

Jak zamontować umywalkę nablatową?

umywalki vitalle 27.07

Umywalki nablatowe cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród miłośników miłych dla oka, a zarazem funkcjonalnych przestrzeni. W tym poradniku przeczytasz, jak przeprowadzić precyzyjny montaż. Poznaj kilka wskazówek technicznych, a na pewno poradzisz sobie z tym zadaniem.

Więcej