Kontakt

Elita - meble łazienkowe i umywalki

Polecane produktyUmywalkiMeble łazienkoweO Elita

Elita od ponad 20 lat z pasją tworzy meble. Firma wierzy, że to właśnie dzięki połączeniu pasji i doświadczenia aktualnie jest jedną z najwyżej cenionych polskich marek w sektorze projektowania, produkcji i sprzedaży mebli łazienkowych.  

Od samego początku udowadnia, że najwyższa jakość użytych materiałów, modne wzornictwo, umiejętność rozpoznania zmieniających się potrzeb klientów, a przede wszystkim dbałość o perfekcyjne wykonanie oferowanych produktów ma znaczenie dla rozwoju firmy. 

Natura od lat jest źródłem ich inspiracji. Wzorując się na niej, konsekwentnie dążą do zachowania logiki konstrukcyjnej produktów, które charakteryzują się oryginalną ornamentyką, idealnym zestawieniem linii, swobodą przestrzenną i solidnością wykonania.

  Dzięki takiemu podejściu klient ostateczny ma możliwość stworzenia oryginalnej przestrzeni, poprzez odpowiednie dobranie mebli do swojej osobowości, stylu i potrzeb

 

Powiązane artykuły

Vitalle: Poznaj nową markę w branży łazienkowej

Aranżacja łazienki to nie lada wyzwanie, a mnogość rozwiązań nie ułatwia wyboru. W dodatku my przedstawiamy kolejnego mocnego zawodnika na rynku – markę Vitalle. Nasza propozycja udowadnia, że można urządzić wnętrze łazienki w oparciu o produkty wysokiej jakości, nie rujnując przy tym domowego budżetu.

Vitalle by Kludi: Elegancja i design w nowej odsłonie – odkryj kolekcje TAIL i VISE

Wybór armatury łazienkowej jest jednym z trudniejszych wyborów podczas projektowania łazienki. Z jednej strony szukamy produktów, które będą idealnie komponować się z ceramiką, z drugiej wymagamy zapewniania jakości na lata i oczywiście… oszczędności.

VITALLE: Grzejniki Monza oraz Savona już w sprzedaży

Czas na poważne przygotowania do sezonu grzewczego, dlatego prezentujemy nowoczesne grzejniki łazienkowego, które służą nie tylko do ogrzewania, ale mogą być też istotnym elementem aranżacji wnętrza, a nawet dekoracją. Wśród nich szczególne miejsce zajmują nowe modele Vitalle - Savona oraz Monza.