Kontakt

Grohe - baterie łazienkowe, zestawy podtynkowe czy stelaże

Polecane produktyBaterie łazienkoweCeramika łazienkowaStelaże podtynkoweZestawy prysznicoweO Grohe

Produkty idealnie dopasowane do Twojego domu.
Od nowoczesnego minimalizmu po klasyczną elegancję.

GROHE to jeden z liderów wśród producentów kompletnych rozwiązań, zarówno łazienkowych, jak i kuchennych. Marka stawia przede wszystkim na technologię, wysoką jakość wykonania, design, a także zrównoważony rozwój.

Efektem wieloletniego doświadczenia w branży są takie nowoczesne produkty jak armatura GROHE Eurosmart, system GROEH Blue czy innowacyjne baterie termostatyczne. Dewiza „Pure Freude an Wasser” (ze znakiem jakości “Made in Germany) jest widoczna w wielu kolekcjach, a innowacyjne podejście i nietuzinkowy design mocno ze sobą korelują.

 

Powiązane artykuły

Vitalle: Poznaj nową markę w branży łazienkowej

Aranżacja łazienki to nie lada wyzwanie, a mnogość rozwiązań nie ułatwia wyboru. W dodatku my przedstawiamy kolejnego mocnego zawodnika na rynku – markę Vitalle. Nasza propozycja udowadnia, że można urządzić wnętrze łazienki w oparciu o produkty wysokiej jakości, nie rujnując przy tym domowego budżetu.

Vitalle by Kludi: Elegancja i design w nowej odsłonie – odkryj kolekcje TAIL i VISE

Wybór armatury łazienkowej jest jednym z trudniejszych wyborów podczas projektowania łazienki. Z jednej strony szukamy produktów, które będą idealnie komponować się z ceramiką, z drugiej wymagamy zapewniania jakości na lata i oczywiście… oszczędności.

VITALLE: Grzejniki Monza oraz Savona już w sprzedaży

Czas na poważne przygotowania do sezonu grzewczego, dlatego prezentujemy nowoczesne grzejniki łazienkowego, które służą nie tylko do ogrzewania, ale mogą być też istotnym elementem aranżacji wnętrza, a nawet dekoracją. Wśród nich szczególne miejsce zajmują nowe modele Vitalle - Savona oraz Monza.