Kontakt

Vitalle - miski WC, umywalki i baterie łazienkowe

Kategorie produktowe

Katalog produktowy

Zobacz nowy katalog Vitalle!

Znajdziesz w nim dotychczasowe świetne produkty oraz garść nowości.  
Pamiętaj, że korzystając z elektronicznej wersji katalogu, pomagasz dbać o środowisko!

Poniżej możesz również pobrać materiały graficzne dotyczące naszych produktów.

Kolekcje

O Vitalle

Czy wiesz, że w czasie naszego życia spędzamy w łazience aż 1,5 roku? Razem z wiodącymi dostawcami produktów łazienkowych stworzyliśmy markę, która sprawi, że czas, który spędzasz w łazience, spędzisz w niezwykle przyjemny, zarówno dla ciała, jak i ducha, sposób.  

Od rana tryskasz energią czy może radosne poranki to nie Twoja bajka? Wieczorem pragniesz relaksu w wannie? Czy po prostu marzysz o szybkim prysznicu, aby jak najszybciej wskoczyć pod kołdrę? 

Marka Vitalle została stworzona zarówno dla amatorów ekspresowych 3-minutowych pobytów w łazience, jak i tych, którzy uwielbiają błogie lenistwo w pianie. Ci drudzy na pewno dorzucają do swoich rytuałów także 2 lampki wina. I my to szanujemy! 

Każdy z nas jest inny i szuka czegoś wyjątkowego, stworzonego dokładnie w taki sposób, aby spełnić nasze małe łazienkowe marzenia. I tu wchodzi marka Vitalle! Może nie cała na biało, ale na pewno z energią, świetnym designem i czymś, co gra nam w duszy coraz bardziej - rozsądnym podejściem do kwestii zrównoważonego rozwoju. 

Kompletna oferta produktów do stworzenia Twojej przestrzeni w łazience. Ceramika z wysokiej półki, baterie przyciągające spojrzenia gości, kabiny stwarzające cudowną przestrzeń kąpielową czy też wyszukane dodatki, które są kropką nad "i" każdej łazienki. 

Chcesz poznać nas lepiej? To świetnie! Zapraszamy do radosnego, pełnego energii i pozytywnych wibracji oraz - przede wszystkim - Twojego świata Vitalle! 

 

Powiązane artykuły

Poznaj kolekcję baterii TICA Vitalle by Hansgrohe

Jeśli szukacie ekologicznych rozwiązań do strefy umywalkowej, wannowej czy prysznicowej, to nowa kolekcja TICA VITALLE by Hansgrohe odpowie na Twoje potrzeby.

(NOWOŚĆ) Kabiny prysznicowe Nola Vitalle by Kermi - odkryj elegancję w czerni

Czy kiedykolwiek marzyłeś o kabinie prysznicowej, która nie tylko spełnia swoje podstawowe funkcje, ale także dodaje stylu i klasy do Twojej łazienki? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Prezentujemy najnowszą kolekcję kabin prysznicowych - Nola Vitalle by Kermi.

VITALLE: Grzejniki Monza oraz Savona już w sprzedaży

Czas na poważne przygotowania do sezonu grzewczego, dlatego prezentujemy nowoczesne grzejniki łazienkowego, które służą nie tylko do ogrzewania, ale mogą być też istotnym elementem aranżacji wnętrza, a nawet dekoracją. Wśród nich szczególne miejsce zajmują nowe modele Vitalle - Savona oraz Monza.