Kontakt

Georg Fisher - zgrzewarki i kształtki

Polecane produktyO Georg Fisher

Połączenia na całe życie.

GF Piping Systems jest światowym ekspertem w dziedzinie bezpiecznego i niezawodnego przesyłania wody, substancji chemicznych i gazu. Bezobsługowe i trwałe systemy rurowe z tworzyw sztucznych pomagają klientom szybciej, taniej i bardziej ekologicznie realizować ważne inwestycje. GF Piping Systems wspiera swoich klientów na każdym etapie realizacji projektu – od planowania po przekazanie do eksploatacji.

 

Powiązane artykuły

Vitalle: Poznaj nową markę w branży łazienkowej

Aranżacja łazienki to nie lada wyzwanie, a mnogość rozwiązań nie ułatwia wyboru. W dodatku my przedstawiamy kolejnego mocnego zawodnika na rynku – markę Vitalle. Nasza propozycja udowadnia, że można urządzić wnętrze łazienki w oparciu o produkty wysokiej jakości, nie rujnując przy tym domowego budżetu.

Vitalle by Kludi: Elegancja i design w nowej odsłonie – odkryj kolekcje TAIL i VISE

Wybór armatury łazienkowej jest jednym z trudniejszych wyborów podczas projektowania łazienki. Z jednej strony szukamy produktów, które będą idealnie komponować się z ceramiką, z drugiej wymagamy zapewniania jakości na lata i oczywiście… oszczędności.

VITALLE: Grzejniki Monza oraz Savona już w sprzedaży

Czas na poważne przygotowania do sezonu grzewczego, dlatego prezentujemy nowoczesne grzejniki łazienkowego, które służą nie tylko do ogrzewania, ale mogą być też istotnym elementem aranżacji wnętrza, a nawet dekoracją. Wśród nich szczególne miejsce zajmują nowe modele Vitalle - Savona oraz Monza.