Kontakt

Poznaj kolekcję baterii TICA Vitalle by Hansgrohe

tica vitalle by hansgrohe b2b

Jeśli szukacie ekologicznych rozwiązań do strefy umywalkowej, wannowej czy prysznicowej, to nowa kolekcja TICA Vitalle by Hansgrohe odpowie na Twoje potrzeby. Akurat tak się składa, że produkty nowej serii dostaniesz właśnie u nas. 

WYSOKIEJ JAKOŚCI BATERIE ŁAZIENKOWE TICA VITALLE BY HANSGROHE

Możecie zamówić wysokiej jakości baterie prysznicowe, umywalkowe, wannowe, a także zestawy prysznicowe. Wszystkie elementy zostały wyprodukowane w zgodzie z naturą, a ich użytkowanie wpływa korzystanie na oszczędność, a co za tym idzie – również pieniędzy.

Kolekcja TICA Vitalle by Hansgrohe jest wyjątkowa jeszcze z innego powodu (a właściwie kilku). Produkty TICA zostały wyposażone w nowoczesne technologie, które wpływają pozytywnie na ochronę środowisku, domowy budżet i komfort użytkowania.

  • CoolStart – dzięki tej opcji koszty za wodę natychmiast maleją. Technologia CoolStart marki Hansgrohe sprawia, że na początku płynie zimna woda. W efekcie system instalacji nie napełnia się niepotrzebnie ciepłą wodą. Tylko po skierowaniu uchwytu w lewo, domieszana będzie gorąca woda. Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla środowiska, jak i portfela!

 

  • EcoSmart – nowoczesna technologia EcoSmart pozwala zużywać nawet do 60% mniej wody niż konwencjonalne produkty, tj. 5 litrów wody na minutę. Jest to bezpośrednio powiązane z mniejszym zużyciem energii. Podsumowując, mamy do czynienia z mniejszą emisją dwutlenku węgla i niższymi kosztami.

  • AirPower – dzięki tej technologii możliwe jest extra napowietrzenie wody, a także dużo przyjemniejsza kąpiel, a także – co ważne dla naszych portfelów i ekologii - mniejsze zużycie wody.

  • QuickClean – opcja błyskawicznego usuwania kamienia. Na perlatorze baterii łazienkowych Hansgrohe i na dyszach strumieniowych pryszniców znajdują się silikonowe wypustki, które musimy jedynie przetrzeć palcami. I tyle. Codzienna pielęgnacja łatwiejsza, niż mogłoby się wydawać. W efekcie kamień i brud znikają niezwykle szybko.

  • ComfortZone - wysokie – w wielu przypadkach – obrotowe baterie Hansgrohe zostały stworzone dla większej swobody ruchów, np. w trakcie mycia włosów w umywalce czy napełniania wysokich naczyń.

Do serii TICA VITALLE by Hansgrohe możemy zaliczyć:

Zobacz też:

Nowość: Kolekcja kabin prysznicowych Garda od marki Vitalle by Huppe
Vitalle - poznaj nową markę w branży łazienkowej
Harmonia stylu i praktyczności: zobacz baterie łazienkowe od Vitalle
Zestawy podtynkowe do WC Vitalle by Roca już w sprzedaży! Postaw na wygodę i estetykę