Kontakt
06/12/2023

Wyjątkowa Promocja Geberit i Koło - przy zakupie odbierz nagrodę!

switch geberit koło 04.10

Ciesz się komfortem produktów Geberit i ciesz się luksusem, nosząc ekskluzywny szlafrok, który można zdobyć w ramach naszej najnowszej promocji. Promocja trwa od 5 października 2023 r. do 30 listopada 2023 r., więc nie przegap tej znakomitej okazji! Spełnij warunki promocji i odbierz stylowy szlafrok za zaledwie 1 zł!

Jakie są warunki promocji?

Promocja dotyczy wybranych produktów marek Koło i Geberit, które są dostępne zarówno w naszych salonach stacjonarnych, jak i online na Sanpol.pl. Aby wziąć udział w tej akcji promocyjnej, wystarczy zakupić wybrane produkty za kwotę 2500 zł, a wtedy stylowy szlafrok będzie Twój za symboliczną złotówkę!

Bogata oferta produktów

Promocja obejmuje ponad 400 różnych produktów. Poniżej prezentujemy kilka przykładowych produktów uczestniczących w tej wyjątkowej ofercie:

...i wiele więcej! Pełną listę produktów uczestniczących w promocji znajdziesz tutaj.

Jak skorzystać z promocji?

Po dokonaniu zakupu wybranych produktów w ramach promocji, przysługuje Ci prawo do odbioru szlafroka za 1 zł. Proces jest prosty i wygodny - po zrealizowaniu zakupu, nasz zespół skontaktuje się z Tobą, aby ustalić szczegóły dotyczące odbioru nagrody.

Nie przegap okazji!

Promocja trwa tylko do 30 listopada 2023 r., więc nie czekaj! Odwiedź naszą stronę internetową Sanpol.pl lub przyjdź do najbliższego salonu łazienek i płytek (Poznań, Wrocław, Kalisz lub Zielona Góra), aby skorzystać z tej fantastycznej oferty. Luksusowy szlafrok czeka właśnie na Ciebie!

Skorzystaj z tej wyjątkowej oferty i poczuj się komfortowo i stylowo z produktami Geberit i Koło!

Linki:

Promocja obowiązuje od 05.10.2023 do 30.11.2023 lub do wyczerpania zapasów. 

Sprawdź naszą ofertę i ciesz się wysokiej jakości produktami oraz atrakcyjnymi nagrodami, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!