Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.
Kontakt
28/02/2020

alessia

pakiet alessia


Cena prezentowanego pakietu nie zawiera płytek ceramicznych oraz dotyczy tylko wymienionych poniżej produktów (bez płytek), a nie całej przedstawionej na zdjęciach aranżacji.

Alessia to elegancka łazienka, w której każdy element ma swoje miejsce i pasuje do innych. Zauważamy odpowiedni balans między drewnianymi dodatkami a strefą umywalkową i prysznicową. Projekt nienachalnie łączy kolory, formy i oświetlenie.

Łazienka została naturalnie podzielona na trzy strefy, więc projektant zadbał o naszą intymność. Szczególne wrażenie robi sprytnie schowana część umywalkowa z pojemnymi meblami łazienkowymi i nablatową umywalką Citterio. A jeśli będzie zbyt ciemno, zawsze możesz włączyć oświetlenie LED nad szerokim lustrem.

W centralnym punkcie projektanci umieścili kabinę Sanwiss Cadura, która łączy w sobie niesamowity design i ergonomię (np. specjalny uchwyt). Dowód na to, że połączenie nowoczesnego stylu, funkcjonalności i materiałów najwyższej jakości jest jak najbardziej możliwe.

Potrzebujesz więcej szczegółów?

Chcesz otrzymać na e-mail folder promocyjny?


 

Potrzebujesz więcej inspiracji?