Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.
Kontakt
28/02/2020

bianca

pakiet bianca


Cena prezentowanego pakietu nie zawiera płytek ceramicznych oraz dotyczy tylko wymienionych poniżej produktów (bez płytek), a nie całej przedstawionej na zdjęciach aranżacji.Bianca to kraina łagodności. Jeśli mówi się, że łazienka to miejsce wyciszenia, relaksu i odpoczynku, to niniejszy projekt może służyć jako wzór. Subtelne kolory i delikatne dodatki. Wszystko w granicach normy, bez zbędnych szaleństw.

Możesz się tutaj odprężyć dzięki wszechobecnemu minimalizmowi. Nie bez powodu właśnie w ten sposób została ustawiona wanna. Ten układ optycznie powiększa wnętrze.

Ten łazienkowy azyl uzupełnia duże lustro, a szeroka umywalka daje sporo możliwości.

Bianca to reprezentant nurtu minimalistycznego. Nie ma tu zbędnych mebli, a wszystkie akcesoria łazienkowe zostały schowane w pojemnej szafce podumywalkowej Traffic, która świetnie współgra z pozostałymi elementami, jest praktycznie niewidoczna. Tak samo jak szklany parawan, który stwarza dodatkową funkcję – szybki prysznic. Wanna 2w1.

Potrzebujesz więcej szczegółów?

Chcesz otrzymać na e-mail folder promocyjny?

 Potrzebujesz więcej inspiracji?