Kontakt
03/10/2023

Czy w Polsce zabraknie wody? Pobierz za darmo raport Sanpol

czy zabraknie wody

W Polsce woda jest zasobem ograniczonym, a coraz bardziej intensywne zmiany klimatu mogą powodować problemy z jej brakiem. Dlatego postanowiliśmy zmierzyć się z tym wyzwaniem i opracowaniem raportu "Czy w Polsce zabraknie wody?".

Zapraszamy do lektury raportu, który w przystępny sposób omawia najważniejsze zagadnienia związane z gospodarką wodną, oszczędzaniem wody w domu, a także nowatorskimi technologiami mającymi na celu zmniejszenie naszego śladu wodnego. Raport można pobrać za darmo, a w jego opracowaniu uczestniczyli znani dostawcy (WILO, Geberit, Grohe, GRAF, Hansgrohe, Kludi) oraz specjaliści z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. 

Dlaczego warto pobrać raport?  

Raport Sanpol pt. “Czy w Polsce zabraknie wody?” to kompendium wiedzy na temat aktualnego stanu gospodarki wodnej w Polsce, możliwości oszczędzania wody oraz nowatorskich technologii i systemów, które pozwolą na efektywne zarządzanie wodą.

Praktyczne wskazówki udzielają znani dostawcy oraz specjaliści z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Raport jest dostępny do pobrania za darmo, a jego lektura stanowi doskonałe wprowadzenie do tematu i inspirację do dalszego działania.