Kontakt
22/05/2022

Dbajmy o Polskę bez plastiku! Grohe Blue – alternatywa dla plastikowych butelek

Dbajmy o Polskę bez plastiku! Grohe Blue – alternatywa dla plastikowych butelek

Nie jesteśmy w stanie funkcjonować bez wody, ale możemy funkcjonować bez plastiku, a zwłaszcza plastikowych butelek, które szkodzą naszej planecie. A jaka jest alternatywa? Systemy kuchenne Grohe Blue.

Czy wiesz, że do wyprodukowania 1 litra wody butelkowanej zużywa się aż 7 litrów wody, a do atmosfery przedostaje się nawet 600 gramów CO₂? Czy wiesz, że w Polsce każdego roku na śmietnik trafia aż 3,5 mln ton plastiku, z czego aż jedna trzecia to opakowania, w tym plastikowe butelki na napoje? Te dane szokują, ale okazuje się, że nie jesteśmy wcale skazani na plastikowy świat, a wyjściem z tej patowej sytuacji jest nowoczesna i innowacyjna technologia Grohe Blue.

Jej główne zalety to:

  • Więcej wygody: brak ciężkich zgrzewek butelek (Twój kręgosłup Ci podziękuje!)

  • Więcej smaku: wyśmienita, świeża w smaku woda do picia prosto z kranu

  • Więcej dobra dla świata: mniejsze zużycie pitnej wody

  • Więcej zrównoważonych działań: dostęp do wody bez plastikowych butelek (można inaczej!)


Dzięki systemom GROHE Blue spożywanie wody staje prostsze, wygodniejsze i szybsze – wszystko sprowadza się do odkręcenia kranu i wymiany filtra wody mniej więcej raz na rok, gdy poinformuje o tym specjalny licznik – kolejna rzecz, o której nie musimy pamiętać.


filtry grohe blue home

Wodę mamy dosłownie pod ręką. Dzięki temu sięgamy po nią częściej. Jak wynika z badań – osoby, które zdecydowały się na rozwiązania marki GROHE, wypijają nawet o 35% więcej wody niż ci, którzy wciąż kupują ją w plastikowych butelkach.

Co więcej, systemy GROHE Blue Home możemy połączyć z aplikacją w smartfonach, dającą możliwość monitorowania stanu spożycia wody, czyli – poziomu nawodnienia organizmu. To idealna opcja dla wszystkich zabieganych i zapominalskich.

Grohe Blue dla każdego


batria kuchenna grohe z filtrem

GROHE Blue to aż 3 rozwiązania, które sprawdzą się w domu i biurze. Sprawdź poniżej, jakie zalety ma każdy z systemów:

  • GROHE Blue Pure – został wyposażony w specjalny system filtrujący 2w1, który dostarcza krystalicznie czystą i orzeźwiającą wodę filtrowaną, (duża w tym zasługa filtra z węglem aktywnym, z wydajnością aż do 3000 litrów) oraz ciepłą i zimną wodę użytkową. Dostępne są równieżfiltry 5-stopniowe (w trzech rozmiarach; S, M, L), które odpowiadają za eliminowanie kamienia, oraz filtr funkcyjny, który wzbogaca wodę o cynk i magnez.

  • GROHE Blue Home – to bateria kuchenna z systemem filtrującym 5w1, która dostarcza schłodzoną filtrowaną wodę pitną o wyśmienitym smaku, w jednym z trzech wariantów: niegazowaną, średnio gazowaną lub gazowaną prosto z kranu.. Dzięki innowacyjnej technologii filtracji woda z systemu GROHE Blue Home pozbawiona jest wszelkich szkodliwych substancji pogarszających jej zapach oraz smak oraz wpływających negatywnie na nasze zdrowie. Redukuje również ilość kamienia zmniejszająceo żywotność czajników czy ekspresów do kawy.

  • GROHE Blue Professional – to idealne rozwiązanie dla dużych rodzin oraz biur, dzięki zwiększonej wydajności filtrów i butli CO2. Zapomnij o problemach logistycznych związanych z przechowywaniem i utylizacją plastikowych butelek i stwórz przestrzeń przyjazną środowisku oraz zadbaj o odpowiednie nawodnienie swoich bliskich oraz pracowników.grohe blue home

ODBIERZ DO 400 ZŁ ZWROTU!

Weź udział w PROMOCJI CASHBACK i odbierz nawet do 400 zł zwrotu za zakup systemu GROHE Blue!

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy kupić jeden z produktów GROHE Blue (GROHE Blue Pure, GROHE Blue Home lub GROHE Blue Professional) do 31 października i zarejestrować zakup na www.grohe.pl/promocja-cashback do 31 stycznia 2022 roku.


,br>