Kontakt
05/08/2021

Ekonomia i ekologia w łazience – kolekcja Roca Arola w sprzedaży

aktualności Ekonomia i ekologia w łazience – kolekcja Roca Arola w sprzedaży

Elegancki design i wysoka funkcjonalność to już za mało, żeby zadowolić wymagającego użytkownika. Dzisiaj coraz mocniej przebijają się kwestie ekonomiczne i ekologiczne. Dlatego nic dziwnego, że takie kolekcje jak Roca Arola wchodzą na rynek bez żadnych kompleksów.

Roca Arola stawia na baterie uniwersalne, w dobrej cenie i kompatybilne stylistycznie z aranżacją dowolnej łazienki. Oczywiście głównym aspektem – zwłaszcza mając na uwadze dobro planety i problem wody na świecie – jest ekologia. W tym przypadku kluczowy jest przepływ wody, tj. 5 litrów na minutę. Dodatkowo ciekawym rozwiązaniem jest montaż perlatorów, aby maksymalnie zredukować zużycie wody – nawet do 1,33l/min.

Solidne wykonanie, niezawodne działanie

Przy projektowaniu kolekcji Roca Arola widać, że motywem przewodnim była klasyka. To właśnie dzięki takiemu podejściu, możesz dowolnie eksperymentować z urządzaniem łazienki.


Solidne baterie umywalkowe czy kuchenne (z niską i wysoką wylewką) są piękne w swojej prostocie, a co najważniejsze – niezawodne w każdej sytuacji. Swoją cegiełkę do tego sukcesu dorzuca specjalna powłoka EverShine, która gwarantuje piękny wygląd przez wiele lat użytkowania. Nawet przy standardowej pielęgnacji, połysk utrzyma się przez długi czas.

Baterie kuchenne są na tyle uniwersalne, że możesz wybrać odpowiednią wysokość do swoich potrzeb i możliwości aranżacyjnych.

Kolekcja Roca Arola = uniwersalność

Różnorodność modeli i uniwersalny, elegancki wygląd sprawiają, że modele baterii czy zestawów z natryskiem możesz zamontować w każdej łazience i kuchni. Chromowany kolor nadaje wnętrzu ponadczasowego piękna, a zestawy możesz zamontować natychmiast w nowej kabinie, ponieważ w komplecie znajdziesz przyłącza i elastyczne przewody zasilające. Śmiało zamontuj bezpośrednio do ściany, gdyż nie jest konieczne wcześniejsze przygotowanie.


Ponadto, bateria wannowo-natryskowa Arola jest wytrzymała, niezawodna i kompatybilna z każdą wanną. Coś dla miłośników długich kąpieli do ciężkim dniu w pracy. Można ją kupić w zestawie natryskowym lub bez zestawu. Wybór należy do Ciebie. Dzięki ręcznemu przełączniku możesz dowolnie dostosować strumień wody do swoich potrzeb i manewrować tą opcją w trakcie kąpieli.

Baterie umywalkowe – gwarancja idealnego wyglądu i połysku

Dzięki materiałom wysokiej jakości, baterie bez problemów i obaw możesz montować zarówno w łazience (o czym już wspominaliśmy), jak i w kuchni. Odpowiednia technologia chromowania (przyp. EverShine) zapewnia piękny wygląd i połysk, nawet po wielu latach użytkowania.

W umywalce z powodzeniem możesz zamontować baterię stojącą (bardzo wygodna), wyposażoną w korek automatyczny. Taki model sprawdzi się nie tylko bezpośrednio na ceramice, ale również na blacie.

Ze względu na swoje uniwersalne kształty, takie efektowne baterie współgrają estetycznie z klasyczną armaturą sanitarną, jak i nowoczesnymi rozwiązaniami, bardziej minimalistycznymi. Co do samej konstrukcji baterii, to warto zwrócić uwagę na subtelnie wygiętą wylewkę, co umożliwia montaż umywalki o różnej głębokości.


przykładowe produkty z seri Arola