Kontakt
03/10/2023

Premiera - elektryczny grzejnik Vitalle Loano już dostępny!

grzejnik elektryczny vitalle

Z radością prezentujemy najświeższy dodatek do naszej oferty - Vitalle Loano, dla tych, którzy pragną połączenia niezawodności, efektywności i estetyki w jednym grzejniku, idealnym do każdej łazienki. 

Vitalle Loano spełnia standardy EN, łącząc jakość z designem. Utworzony z niskowęglowej, niestopowej stali, zbudowany na rurach 30x10 i kolektorze 30x30, zachwyca estetyką i trwałością. Dodatkowo, prosty montaż oraz niewidoczne zawieszenia podkreślają jego klasę. 

Domyślnie grzejnik jest biały, ale dostępna jest również wersja w czarnym macie. Grzałka elektryczna została umiejscowiona w sekcji [01], a standardowe wykończenie jest w kolorze białym [01]. 


 
Nowoczesność w technologii 

Centralnym elementem jest grzałka zasilana 230 VAC, 50 Hz, a obudowa spełnia normę IPx4, co zapewnia bezpieczne korzystanie. 

Ale Vitalle Loano to nie tylko grzejnik. Oferuje różne funkcje, takie jak regulacja temperatury czynnika grzewczego czy funkcję suszarki z różnymi trybami: Timer „2h back” i Timer „2h off”. 

Sterownik, obrotowy o 330°, umożliwia łatwe korzystanie. Grzejnik ma również interaktywne sygnały LED informujące o statusie pracy. 

Bezpieczeństwo ma priorytet. Dlatego posiada funkcję Antifreeze oraz podwójne zabezpieczenie termiczne: ograniczenie do 60ºC oraz bezpiecznik termiczny. 

Jakie modele grzejników w ofercie? 

Prezentujemy trzy warianty Vitalle Loano: AAM_E 75/53, AAM_E 95/53 i AAM_E 120/53, dostępne w kolorach białym i czarnym macie. 

Zachęcamy do odwiedzenia Sanpol.pl i zapoznania się z pełną ofertą grzejników Vitalle Loano oraz zapraszamy do naszych salonów łazienek i płytek w Poznaniu, Wrocławiu, Zielonej Górze czy Kaliszu. Pomożemy dobrać idealny grzejnik do Twojej łazienki.