Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.
Kontakt
19/04/2021

GROHE Red – wrzątek prosto z kranu w Twojej kuchni

aktualności grohe red

Wrząca, filtrowana woda prosto z kranu to przyjemność płynąca z pracy w kuchni, szybsze gotowanie i pyszna herbata dostępna bez czekania. To nowy wymiar codziennego komfortu, który docenisz Ty i wszyscy Twoi domownicy! Jeśli nie lubisz czekać, cenisz wygodę i szukasz niezawodnych rozwiązań do swojej kuchni, z pewnością zainteresuje Cię system GROHE Red.

Wrzątek prosto z kranu — czy może być wygodniej?

GROHE Red Duo to system kuchenny, który pozwala korzystać z pysznej, filtrowanej, wrzącej wody prosto z kranu. Bez czajnika, bez gotowania, bez czekania. To świetne rozwiązanie dla każdego, kto ceni wygodę korzystania z pozornie zwykłych przedmiotów i wymaga od nich czegoś więcej, niż ogólnodostępny standard.

Co więcej, woda z bojlera w systemie GROHE Red Duo jest oczyszczona filtrem węglowym o 5-stopniowym procesie filtracji. Dzięki temu masz pewność, że pijesz czystą wodę bez zanieczyszczeń, a sam bojler jest zabezpieczony przed osadzaniem się kamienia.

Wygoda idąca w parze z bezpieczeństwem

Bateria GROHE Red zbudowana jest tak, aby bez przeszkód korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji. Wszystko dzięki dwóm wygodnym uchwytom.

Pierwszy, tradycyjny, umożliwia wszystkie standardowe kuchenne czynności, uruchamiając przepływ wody zmieszanej — zmywanie naczyń, napełnianie garnków czy płukanie warzyw. Wariant baterii z wyciąganą wylewką dodatkowo ułatwia pracę.


Drugi, w którym tkwi wyjątkowość GROHE Red, pozwala uruchomić strumień wrzątku. Służy do tego wielofunkcyjny, dotykowy przycisk. Z wrzącej wody prosto z kranu można korzystać na dwa sposoby. Jeśli potrzebna jest mała ilość, należy przytrzymać przycisk do momentu zaświecenia się czerwonej diody i trzymać tak długo, jak jest to potrzebne. Jeżeli jednak trzeba np. napełnić garnek, można zrobić to dużo prościej — dwukrotnie przytrzymać przycisk, a następnie wcisnąć, by woda płynęła bez potrzeby jego trzymania.

W bateriach GROHE Red wygoda idzie w parze z bezpieczeństwem. Aby nie narazić się na oparzenie, każdy egzemplarz jest wyposażony w blokadę ChildLock, która skutecznie uniemożliwia przypadkowe uruchomienie strumienia z wrzątkiem.


GROHE Red — rozwiązanie dla każdego

System GROHE Red został zaprojektowany tak, aby spełniać liczne, nawet najbardziej wygórowane oczekiwania użytkowników.

Jeśli od rozwiązań do kuchni oczekujesz doskonałego designu, znajdziesz go w bateriach GROHE Red. Do wyboru masz modele w kształcie litery L lub C. Każdy w eleganckich odcieniach srebra — Chrome oraz SuperSteel. Każdy zachwycający klasycznym, ponadczasowym charakterem.

Jeżeli liczą się dla Ciebie kompaktowe wymiary wszelkich kuchennych sprzętów i oszczędność miejsca, również znajdziesz coś dla siebie. W ofercie GROHE dostępny jest wysuwany system do sortowania odpadów, w którym przewidziano miejsce na bojler. Jest on dostępny w dwóch rozmiarach — 4 oraz 8 l — co umożliwia dopasowanie pojemności do możliwości i potrzeb.


Masz już swoją baterię, której nie chcesz się pozbywać, jednak opcja czerpania wrzątku prosto z kranu jest kusząca? Rozwiązaniem pozornie patowej sytuacji będzie GROHE Red Mono — dodatkowa bateria przeznaczona wyłącznie do korzystania z wrzącej wody. Mechanizm dostarczania wrzątku oraz dostępny design są identyczne jak w wariancie Duo.

GROHE Red to rozwiązanie, które przeniesie Twoją kuchnię w przyszłość. To koniec z czekaniem, koniec z marnowaniem wody i energii, za to początek prawdziwej wygody i oszczędności cennych zasobów. Wszystko zamknięte w formie eleganckiego, intuicyjnego systemu.