Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.
Kontakt
26/11/2020
Sposoby na łazienkę, Porady eksperta

Inteligentne łazienki a toaleta myjąca – na co zwrócić uwagę?

porada roca inteligentne łazienki

Współczesny świat to skarbnica inteligentnych urządzeń. Smartfony, domy, zegarki, samochody i… łazienki. A w nich nowoczesne toalety myjące, które podnoszą jakość naszego życia. Gwarancja największej higieny i lepszego samopoczucia. Mimo zaawansowania technologicznego, obsługa tego typu urządzeń jest bardzo prosta, więc nie warto się obawiać toalety myjącej w swojej łazience.

Zapotrzebowanie na toalety myjące rośnie w zawrotnym tempie, więc nic dziwnego, że firma Roca udoskonala swoje produkty, wprowadzając na rynek model In-Wash® Inspira. Warto również zwrócić uwagę na toaletę myjąca Navia (marki Laufen). Obie należą do nurtu łazienki przyszłości, gdzie taki element będzie standardem. Ten trend przywędrował do nas z Japonii, która pod względem nowinek technologicznych mocno wyprzedza inne kraje. W efekcie otrzymujemy minimalistyczne rozwiązanie, które pasuje do każdej łazienki. Wyglądem nie różni się niczym od standardowej miski WC, ale pod względem funkcjonalności to już wyższa półka.

 

Funkcjonalność i higiena

Intuicyjna, zaawansowana technologicznie i łatwa w utrzymaniu czystości. Właśnie taka jest toaleta myjąca In-Wash® Inspira, wyposażona w szereg mocowań, które zgrabnie umieszczono za miską WC, aby nie zaburzały aranżacji wnętrza. Ponadto, wersja podwieszana posiada gładkie ściany, żadnych zakamarków i zbędnych krawędzi, które mogłyby zaburzać czystość. Brud nie ma prawa się gromadzić. Również dlatego, że została zamontowana specjalna dysza z systemem samoczyszczącym, który jest aktywny zarówno przed, jak i po każdym użyciu.

Model In-Wash® Inspira to praktyczne połączenie wygodnego sedesu i bidetu. Dzięki temu otrzymuje kompletne rozwiązanie, które gwarantuje wygodę, bezpieczeństwo i elegancki wygląd. Komfortowa (czytaj: szeroka) deska i cicha wolnoopadająca pokrywa tworzą świetny duet, który można bardzo szybko zamontować i zdemontować. Do tego dochodzi elegancki ceramiczny korpus, który skrzętnie skrywa przyłącza elektroniczne i wodne. To bardzo ważny element każdej toalety myjącej. Sam wygląd to nie wszystko. Podczas codziennego użytkowania, z czasem zauważymy kolejne niedoskonałości, więc warto to zrobić dużo wcześniej. Na szczęście Roca pomyślała o wszystkim.

Urządzanie ekologicznej łazienki – nowoczesny design i prosta obsługa

Nowoczesne urządzenia kojarzą nam się z niestandardowym wyglądem i zaawansowaną obsługą. W tym przypadku nic bardziej mylnego. Oba przedstawione modele (tj. Laufen Navia oraz In-Wash® Inspira Roca) przybierają minimalistyczną formę i są bardzo proste w obsłudze. Do skonfigurowania indywidualnych ustawień wystarczy pilot lub wbudowany panel sterujący.

Toaleta myjąca Navia posiada dodatkową lampkę LED, która odpowiada za sygnalizowanie użytkownikowi konieczność odkamieniania. Dzięki tej opcji pozostanie zawsze czysta, długa żywotność nie podlega żadnych wątpliwości, a higiena jest na najwyższym poziomie.

Mimo że trend przywędrował z dalekiej Japonii, to powyższe toalety myjące (co widać na załączonych zdjęciach) wpisują się w nasze europejskie gusta i piękne łazienki. Jeśli do tego dodamy szczyptę szwajcarskiej precyzji, to otrzymamy rozwiązanie idealne.

Sprawdź również:

5 kroków do nowoczesnej łazienki

Jak oszczędzać wodę w łazience? Oto 5 sprawdzonych sposobów

Jak dobrać odpowiedni stelaż?

Jaką miskę wybrać?