Kontakt
02/06/2023

Już jest! Nasz magazyn "Łazienka krok po kroku" dostępny on-line

Magazyn lazienkowy - aktualności

Darmowe inspiracje, przydatne triki, trendy łazienkowe oraz kod rabatowy min. 15% na zakupy w salonach Sanpol. Tak w skrócie można zaprezentować najnowszy magazyn "Łazienka krok po kroku", który właśnie pojawił się on-line i zawiera 50 stron niezwykle wartościowych treści. Zapraszamy do pobrania i odwiedzin naszych salonów w Poznaniu, Wrocławiu, Zielonej Górze i Kaliszu, aby zrealizować załączony kupon.

Ważny krok za Tobą. Decyzja o metamorfozie Twojej łazienki. Teraz czase na realizację swojej wizji, mając do pomocy nie tylko projektantów Sanpol, ale i doświadczonych doradców, którzy przedstawią kilka alternatywnych rozwiązań z naszego asortymentu.

Pamiętaj, że współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi dostawcami, więc nie musisz się martwić o jakość produktów. Ta jest gwarantowana. Podobnie jak 15% rabatu na zakupy w salonach Sanpol (jeśli pokażesz załączony w magazynie kod rabatowy) oraz projekt łazienki za 1 zł, jeżeli wartość Twojego zamówienia przekroczy 3000 zł. Zasady są proste, jasne i czytelne, więc możesz zaczynać urządzanie łazienki krok po kroku. 

magazyn łazienkowy sanpol

Co znajdę w magazynie "Łazienka krok po kroku"?

W naszym magazynie "Łazienka krok po kroku" znajdziesz odpowiedzi na wiele nurtujących pytań, które pojawiają się już na początku planowania remontu łazienki. "Jaką umywalkę wybrać", "Meble łazienkowe wiszące czy stojące?", "Na co zwrócić uwagę przy wyborze płytek łazienkowych". To tylko kilka z nich, a na 50-stronach magazynu zebraliśmy wszystkie odpowiedzi, które razem pozwolą z czystym sumieniem rozpocząć aranżację łazienki.

A jako bonus dorzuciliśmy listę 12 trików łazienkowych, o których masz prawo nie wiedzieć, a znacznie ułatwiają pracę nad projektem łazienki. To pomieszczenie remontujemy zazwyczaj co kilkanaście lat, dlatego należy poważnie potraktować to zadanie i przemyśleć każdy element, ponieważ na co dzień będziemy go używać przez wiele lat.

Idealnym rozwiązaniem jest mieszanka odpowiedniego designu, funkcjonalności, ceny i wytrzymałości. Dlatego nasi doradcy są na miejscu, aby rozwiać wiele wątpliwości i zaproponować zachowanie odpowiednich proporcji między tymi elementami.

Których producentów znajdę w magazynie?

Wspomnieliśmy o sprawdzonych dostawcach i wysokiej jakości produktach, których oczywiście nie zabrakło w naszym magazynie. Wyszliśmy z założenia, że tematy artykułów oddamy do konsultacji producentom, czyli specjalistom w swojej branży. W efekcie każdy z nich objął pieczę nad innym tematem.

W magazynie znajdziecie produkty:

Grohe (armatura łazienkowa), Geberit (toalety myjące), ROCA (umywalki), Hansgrohe (zestawy natryskowe), Elita (meble łazienkowe), Vitalle (brodziki i akcesoria łazienkowe), Kermi (grzejniki), Huppe (kabiny prysznicowe), Sanplast (wanny), TECE (stelaże podtynkowe do WC), Skalar (zestawy przyłączeniowe), Viega (odpływy liniowe), Tubądzin (płytki łazienkowe). 

magazyn łazienkowy sanpol