Kontakt

Salon Sanpol Poznań

Zapraszamy do naszego salonu łazienek i płytek Sanpol w Poznaniu, który otwarty jest od poniedziałku do soboty. Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy i służymy radą na każdym etapie wyposażania łazienki oraz projektowania. Nasz zespół składa się z doświadczonych fachowców i projektantów, którzy z chęcią pomogą Ci stworzyć wymarzoną łazienkę. Zapewniamy kompleksową obsługę i doradztwo na każdym etapie procesu, od pomysłu, poprzez wybór odpowiednich materiałów, aż do końcowej realizacji projektu. Jeśli chcesz umówić się na spotkanie z projektantem, możesz to zrobić online lub odwiedzić nas osobiście w salonie. Nasi projektanci pomogą Ci w wyborze najlepszych rozwiązań, dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb oraz preferencji.


ul. Pokrzywno 8

61-315 Poznań

Telefon

(61) 87-46-955


Napisz do nas

[email protected]

Godziny otwarcia:

Pon - Pt : 10:00 - 18:00

Soboty : 10:00 - 14:00


Zamknięte:

24 grudnia

31 grudnia

Masz pytanie? Napisz do nas!

Chętnie rozwiejemy wszelkie twoje wątpliwości!

*pole wymagane

Opinie naszych klientów

Serdecznie zapraszamy do naszych salonów sprzedaży. Na miejscu możesz porozmawiać z doradcą lub projektantem. Chętnie oprowadzimy Cię po naszej ekspozycji, gdzie znajdziesz wiele produktów renomowanych producentów.

Zainspiruj się!

Odwiedź naszą strefę inspiracji i znajdź wizualizację dopasowaną do Twojego stylu. Później razem z projektantem możesz stworzyć łazienkę, o jakiej zawsze marzyłeś.

Ankieta stylu

Sprawdź nasze porady

Zastanawiasz się nad tym, jak wyczyścić kabinę prysznicową? Chcesz się dowiedzieć, jak można urządzić małą łazienkę? Zapoznaj się z naszymi poradami i bądź na bieżąco.

NA JAKIEJ WYSOKOŚCI POWINNA BYĆ ZAMONTOWANA MISKA WC?

Prawidłowy montaż toalety zapewnia wygodę użytkowania. Jeśli zastanawiasz się nad tym, jaka wysokość miski WC od podłogi będzie optymalna, postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

JAK URZĄDZIĆ MAŁĄ ŁAZIENKĘ 4M2 W BLOKU?

Kupiłeś mieszkanie w bloku, a Twoja łazienka ma powierzchnię 4 m²? Nie obawiaj się – aranżacja nawet tak niewielkiej przestrzeni jest jak najbardziej możliwa.

KABINA PRYSZNICOWA I BRODZIK – KUPOWAĆ RAZEM CZY OSOBNO?

Wybór kabiny prysznicowej i brodzika to fundament. Od tego powinniśmy rozpocząć urządzenie każdej łazienki.

Nasze marki

Skorzystaj z pozostałych narzedzi do zaprojektowania swojej wymarzonej łazienki

Jaki jest Twój styl łazienki?


Jak wygląda Twoja łazienka

Salon łazienek i płytek Sanpol

Samodzielne zaprojektowanie praktycznej, a jednocześnie dobrze prezentującej się łazienki to nie lada wyzwanie. Z myślą o potrzebach klientów zamieszkujących województwo Wielkopolskie, firma Sanpol stworzyła w Poznaniu miejsce, które pozwala funkcjonalnie i estetycznie urządzić domową, nowoczesną łazienkę. Salon łazienek Sanpol ceni sobie każdą opinię klientów z Poznania, służy fachową poradą oraz kompleksowym wsparciem.

W ofercie znajdą Państwo między innymi:


Wystarczy, że odwiedzą Państwo salon łazienek w Poznaniu, a pracownicy firmy Sanpol zajmą się całą resztą, od prezentacji ekspozycji, aż po profesjonalne doradztwo. Firma oferuje też montaż produktów zakupionych przez klienta. Salon Sanpol w Poznaniu proponuje też wizualizację w 3D, co pozwoli zobaczyć swoją wymarzoną łazienkę, zanim ta w ogóle powstanie.

Reklamacje 

Jeśli chcesz zgłosić reklamację, prosimy o pobranie formularza reklamacyjnego i przesłanie go na adres Działu Obsługi Posprzedażowej:  [email protected]. Reklamację możesz złożyć także bezpośrednio u producenta. 

Dostawy 

Chcesz odebrać towar osobiście? Wolisz, żebyśmy my dowieźli Twój towar? Zapoznaj się z zasadami dostawy  i wybierz najdogodniejszą dla Ciebie opcję.