Kontakt

Salon Sanpol Zielona Góra

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu łazienek i płytek Sanpol, który znajduje się w Zielonej Górze. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do soboty i zawsze gotowi do pomocy, doradztwa i wspierania na każdym etapie procesu wyposażania łazienki oraz projektowania. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych fachowców i projektantów, którzy z pasją i zaangażowaniem pomogą Ci stworzyć wymarzoną łazienkę. Zapewniamy kompleksową obsługę i fachowe doradztwo na każdym etapie projektu, począwszy od pomysłu, poprzez dobór najlepszych materiałów, aż do finalnej realizacji projektu. Jeśli jesteś zainteresowany umówieniem się na spotkanie z jednym z naszych projektantów, masz możliwość zrobienia tego online za pośrednictwem naszej strony internetowej: https://projektowanie.sanpol.pl/ lub telefonicznie czy osobiście, odwiedzając nas w salonie w Zielonej Górze przy ul. Sulechowskiej 27a. Nasi projektanci chętnie pomogą Ci w wyborze najlepszych rozwiązań, które spełnią Twoje indywidualne potrzeby i preferencje. Zapraszamy również do kontaktu w sprawie zakupów, projektów, wycen lub konkretnych zamówień. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy Ci w wyborze najlepszych rozwiązań dla Twojej łazienki.


ul. Sulechowska 27a

65-119 Zielona Góra

Telefon

(68) 45-22-209


Napisz do nas

[email protected]

Godziny otwarcia:

Pon - Pt : 08:00 - 18:00

Soboty : 10:00 - 14:00


Zamknięte:

24 grudnia

31 grudnia

Masz pytanie? Napisz do nas!

Chętnie rozwiejemy wszelkie twoje wątpliwości!

*pole wymagane

Opinie naszych klientów

Serdecznie zapraszamy do naszych salonów sprzedaży. Na miejscu możesz porozmawiać z doradcą lub projektantem. Chętnie oprowadzimy Cię po naszej ekspozycji, gdzie znajdziesz wiele produktów renomowanych producentów.

Zainspiruj się!

Odwiedź naszą strefę inspiracji i znajdź wizualizację dopasowaną do Twojego stylu. Później razem z projektantem możesz stworzyć łazienkę, o jakiej zawsze marzyłeś.

Ankieta stylu

Sprawdź nasze porady

Zastanawiasz się nad tym, jak wyczyścić kabinę prysznicową? Chcesz się dowiedzieć, jak można urządzić małą łazienkę? Zapoznaj się z naszymi poradami i bądź na bieżąco.

NA JAKIEJ WYSOKOŚCI POWINNA BYĆ ZAMONTOWANA MISKA WC?

Prawidłowy montaż toalety zapewnia wygodę użytkowania. Jeśli zastanawiasz się nad tym, jaka wysokość miski WC od podłogi będzie optymalna, postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

JAK URZĄDZIĆ MAŁĄ ŁAZIENKĘ 4M2 W BLOKU?

Kupiłeś mieszkanie w bloku, a Twoja łazienka ma powierzchnię 4 m²? Nie obawiaj się – aranżacja nawet tak niewielkiej przestrzeni jest jak najbardziej możliwa.

KABINA PRYSZNICOWA I BRODZIK – KUPOWAĆ RAZEM CZY OSOBNO?

Wybór kabiny prysznicowej i brodzika to fundament. Od tego powinniśmy rozpocząć urządzenie każdej łazienki.

Nasze marki

Skorzystaj z pozostałych narzedzi do zaprojektowania swojej wymarzonej łazienki

Jaki jest Twój styl łazienki?


Jak wygląda Twoja łazienka

Salon łazienek i płytek Sanpol

Z myślą o potrzebach Klientów firma Sanpol stworzyła kompleksowo wyposażony Salon łazienek w Zielonej Górze. Zakupy w tym miejscu to możliwość kompleksowego urządzenia nowoczesnej łazienki, tak by była ona zarówno praktyczna, jak i estetyczna. Dużym ułatwieniem jest też profesjonalne wsparcie udzielane przez doświadczonych pracowników salonu łazienkowego.

W asortymencie salonu Sanpol w Zielonej Górze można znaleźć produkty od popularnych i uznanych producentów, takie jak:

 

Reklamacje 

Jeśli chcesz zgłosić reklamację, prosimy o pobranie formularza reklamacyjnego i przesłanie go na adres Działu Obsługi Posprzedażowej: [email protected]. Reklamację możesz złożyć także bezpośrednio u producenta. 

Dostawy 

Chcesz odebrać towar osobiście? Wolisz, żebyśmy my dowieźli Twój towar? Zapoznaj się z zasadami dostawy  i wybierz najdogodniejszą dla Ciebie opcję.