Kontakt

Hurtownia Instalacyjna Wrocław

Punkt sprzedaży Sanpol we Wrocławiu (Bielany Wrocławskie) znajduje się przy ul. Krokusowej 2 i jest otwarty od poniedziałku do piątku od 7:30 do 16:00. Możesz tutaj kupić np. kotły gazowe, pompy ciepła, centrale wentylacyjne, stelaże podtynkowe, instalacje tworzywowe czy miedziane, a także grzejniki panelowe.

ul. Krokusowa 2

55-040 Kobierzyce

Telefony

(71) 37-08-724


Dodatkowe informacje

 • Parking dla klientów
 • Łatwy dojazd

 • Napisz do nas

  [email protected]

  Godziny otwarcia:

  Pon - Pt : 7:30 - 16:00

  Soboty : nieczynne


  Zamknięte:

  1 kwietnia

  1 maja

  3 maja

  30 maja

  15 sierpnia

  1 listopada

  11 listopada

  25 grudnia

  26 grudnia

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Chętnie rozwiejemy wszelkie twoje wątpliwości!

  * pole wymagane

  Wydarzenia

  TA LOKALIZACJA AKTUALNIE NIE MA ŻADNYCH ZAPLANOWANYCH WYDARZEŃ

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI PRZEZ FORMULARZ A POINFURMUJEMY CIĘ O NADCHODZĄCYCH WYDARZENIACH

  Nasz zespół

  Nikola Hołub

  Doradca Klienta

  +48 605 177 003
  [email protected]

  Dorota Schindler

  Doradca Klienta

  +48 605 177 065
  [email protected]

  Aktualne promocje

  Sanpol jest cenionym dystrybutorem artykułów związanych z branżą instalacyjną, grzewczą, sanitarną, wentylacyjną i rekuperacyjną. Jeden z punktów obsługi Klienta zlokalizowany jest przy ulicy Krokusowej 2 na Bielanach Wrocławskich.

  Sanpol Wrocław-Bielany Wrocławskie - jakie produkty kupisz?

  W niniejszym punkcie handlowym oferowany jest rozległy wybór produktów dla hydraulików i instalatorów, takich jak kotły gazowe, pompy ciepła, wentylacja i rekuperacja, stelaże podtynkowe, ogrzewanie podłogowe oraz instalacje miedziane i stalowe. Towary pochodzą od renomowanych producentów, co gwarantuje ich wysoką jakość.

  W Sanpol na Bielanach Wrocławskich można liczyć na pomoc fachowych pracowników posiadających olbrzymią wiedzę na temat różnych systemów grzewczych oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych.

  Sanpol to nie tylko miejsce, gdzie można nabyć produkty, ale przede wszystkim partner w codziennej pracy dla hydraulików i instalatorów.

  Sklep hydrauliczny Sanpol Wrocław - miejsce dla specjalistów

  Punkt na Bielanach Wrocławskich stanowi bazę wyjściową dla specjalistów, którzy poszukują wyrobów najwyższej jakości, a także wsparcia i konsultacji technicznych. Pracownicy Sanpol na Bielanach Wrocławskich chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, udzielając porad i pomocy przy doborze najlepszych rozwiązań dostosowanych do konkretnych potrzeb.

  Sanpol we Wrocławiu (Bielany Wrocławskie) stawia na profesjonalizm i jakość obsługi. Punkt handlowy to miejsce spotkań między dystrybutorem a instalatorem, w którym odbywa się nie tylko sprzedaż produktów, ale także wymiana wiedzy i doświadczeń.

  Sanpol - sklep instalacyjny - na Bielanach Wrocławskich oferuje wsparcie dla hydraulików i instalatorów na każdym etapie pracy, począwszy od doboru towarów, aż po ich montaż i serwis.

  Współpracując z Sanpolem, klienci mają pewność, że korzystają z usług doświadczonych specjalistów, którzy kładą nacisk na jakość i profesjonalizm we wszystkich aspektach swojej działalności.

  W naszym punkcie na Bielanach Wrocławskich istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą płatniczą, a dla stałych klientów dostępny jest kredyt kupiecki oraz opcja płatności z odroczonym terminem.