Kontakt

Hurtownia Instalacyjna Częstochowa

Punkt sprzedaży Sanpol w Częstochowie znajduje się przy ul. Jesienna 44 i jest otwarty od poniedziałku do piątku od 7:00 do 16:00. Możesz tutaj kupić np. kotły gazowe, pompy ciepła, centrale wentylacyjne, stelaże podtynkowe, instalacje tworzywowe czy miedziane, a także grzejniki panelowe.

ul. Jesienna 44

42-208 Częstochowa

Telefony

(34) 36-35-200


Dodatkowe informacje

 • Parking dla klientów
 • Łatwy dojazd
 • Brak kasy fiskalnej

 • Napisz do nas

  [email protected]

  Godziny otwarcia:

  Pon - Pt : 7:00 - 16:00

  Soboty : nieczynne


  Zamknięte:

  1 kwietnia

  1 maja

  3 maja

  30 maja

  15 sierpnia

  1 listopada

  11 listopada

  25 grudnia

  26 grudnia

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Chętnie rozwiejemy wszelkie twoje wątpliwości!

  * pole wymagane

  Nasz zespół

  Grzegorz Zarychta

  Doradca Klienta

  +48 605 177 409
  [email protected]

  Piotr Wójcik

  Doradca Klienta

  +48 605 175 846
  [email protected]

  Promocje lokalne

  Aktualne promocje

  Sanpol – sklep hydrauliczny Częstochowa to miejsce, gdzie sprzedajemy artykuły związane z branżą instalacyjną, grzewczą, sanitarną oraz z zakresu wentylacji i rekuperacji.

  Sklep instalacyjny Sanpol Częstochowa – co możesz kupić?

  Są one szczególnie przydatne dla hydraulików, instalatorów oraz osób, które przeprowadzają remonty lub budują domy. W punkcie sprzedaży możesz nabyć rury, armaturę, kotły, grzejniki i wiele innych produktów, pochodzących od uznanych producentów i charakteryzujących się wysoką jakością i wieloletnią gwarancją.

  Oprócz szerokiego asortymentu, w Sanpol hurtowni instalacyjnej w Częstochowie (ul. Jesienna 44) oferujemy także profesjonalne doradztwo oraz pomoc w wyborze odpowiednich produktów, co jest szczególnie ważne dla osób bez doświadczenia w branży.

  Hurtownia sanitarna Częstochowa oferuje takie produkty jak:

  Wszystkie nasze produkty, zarówno z zakresu techniki instalacyjnej, jak i techniki sanitarnej w Częstochowie, pochodzą od renomowanych producentów i charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale także komfortem użytkowania.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szerokiego asortymentu produktów i usług. Sanpol to Twoja zaufana hurtownia wodno instalacyjna w Częstochowie z wieloletnim doświadczeniem. Dodatkowo oferujemy pomoc w doborze i montażu instalacji grzewczych w Częstochowie. Sanpol – solidność i rzetelność na każdym etapie współpracy z zakresu armatury grzewczej.

  Sposoby płatności w hurtowni instalacyjnej Sanpol Częstochowa: gotówka, karta płatnicza, a dla stałych klientów także kredyt kupiecki i możliwość płatności z odroczonym terminem.