Kontakt
29/07/2021

Koronawirus: jesteśmy dostępni w salonach i on-line!

aktualności koronawirus

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych Klientów oraz pracowników, wprowadziliśmy stosowne środki zapobiegawcze, mające na celu ograniczenie ryzyka związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Wszelkie zmiany w funkcjonowaniu naszych salonów jednak nie przeszkadzają nam w profesjonalnej i bezpiecznej obsłudze Klienta, zarówno na miejscu w salonie, jak i przez kanał On-line lub telefonicznie. Jesteśmy w stanie przygotować wizualizację fotorealistyczną nawet na podstawie Waszych szkiców lub wskazówek podczas rozmowy telefonicznej. Konfiguracja łazienki jest możliwa na wiele sposobów, dlatego warto skontaktować się z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy  (tutaj link do wszystkich salonów).

Działamy bez ograniczeń!

Pod względem dostępności towaru, nie mamy żadnych ograniczeń (tj. jest na takim samym poziomie jak dotychczas). Działamy sprawnie, nie boimy się wyzwań, a obecny stan traktujemy jedynie jako tymczasowy. Wszystkie dotychczasowe realizacje zamówień odbywają się zgodnie z planem, a nowi Klienci mają do dyspozycji szereg narzędzi (np. możliwość konfiguracji łazienki czy uzyskania projektu On-line na odległość!).

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w normalnych godzinach pracy, nie dajemy sobie żadnej taryfy ulgowej. Co więcej, dostarczamy towar każdego dnia. Nasi kierowcy otrzymali niezbędne informacje o sposobach zapobiegania zakażeniu i wzmożonej czujności przy dostarczaniu towaru.

Jeśli wolisz odwiedzić nas w jednym z salonów (Zielona Góra, Poznań, Wrocław, Kalisz), to zapewniamy, że na miejscu czekają na Ciebie bezpieczne rozwiązania (np. konieczność korzystania z płynu dezynfekującego oraz wprowadzenie bezpiecznej strefy poruszania się Klientów po salonie).

Zaprojektuj łazienkę on-line

Tak jak wspominaliśmy, na podstawie rzutu łazienki (takiego jak poniżej) i istotnych szczegółów odnośnie stylu aranżacji, jesteśmy w stanie przygotować wizualizację fotorealistyczną, która będzie świetnym wyjściem do dalszym rozmów o ostatecznym kształcie łazienki.
Godziny otwarcia naszych salonów:

  • Poznań: Poniedziałek – Piątek: 10:00-18:00, Sobota 10:00 -14:00
  • Wrocław: Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 18:00, Sobota: 10:00 - 14:00
  • Zielona Góra: Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 18:00, Sobota: 10:00 - 14:00
  • Kalisz: Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 18:00, Sobota: 10:00 – 14:00

 

Więcej szczegółów - http://www.sanpol.pl/salony