Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.
Kontakt
06/07/2020

Nowa wanna Laufen PRO – niesamowity design i funkcjonalność

Nowa wanna Laufen PRO – niesamowity design i funkcjonalność

Połączenie szwajcarskiej precyzji i nowoczesnego designu. Harmonijne kształty i niesamowita funkcjonalność. Tak w skrócie przedstawiamy nową wannę Laufen, która jest udaną kontynuatorką kolekcji PRO.

Szwajcarska marka Laufen – po udanym debiucie kolekcji Pro – postanowiła pójść krok dalej i zaprezentowała efektowne wanny wolnostojące, dostępne zarówno w wersji owalnej, jak i prostokątnej w kilku rozmiarach, aby można było dopasować w każdej łazienki. 

Większa wanna = większy odpoczynek


Osoby, które – ze względu na większy metraż – mogą sobie pozwolić na więcej, wtedy pewnie zdecydują się na model 1800 x 800 czy 1700 x 750. Dłuższa wanna to gwarancja większego komfortu, więc jest odpowiedzią na wymagania miłośników relaksu. Zwłaszcza że niecki wanien są bardzo przestronne od wewnętrza, zatem zapewniają wymarzony odpoczynek.

Taki model będzie prezentował się dużo lepiej, stanowiąc najważniejszy element łazienki. Tym bardziej, że mamy do czynienia z wanną wolnostojącą, a więc niezależną od innych mebli łazienkowych. Gwiazda każdego wnętrza. Samotna wyspa, która nie musi się oglądać na innych.

A co jeśli masz do dyspozycji mniejszą łazienkę? Wtedy idealnym rozwiązaniem będzie model XS

Laufen PRO – profesjonalizm i funkcjonalność

Bardzo dobrym rozwiązaniem przy projektowaniu wanien Laufen PRO było wyposażenie je w zintegrowany przelew, co znacznie ułatwia zakup wanny w komplecie, a także montaż całości. Dodatkowym atutem jest chromowej korek typu „klik-klak”, który działa jedynie przez przyciśnięcie specjalnego „grzybka”.

Warto również zwrócić uwagę na sam kształt wanny, który nie wymaga podkuwania podłogi przy montażu.

Mamy także dobrą wiadomość dla bardziej praktycznych  - wannę do zabudowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu można zamontować funkcjonalną półkę na akcesoria łazienkowe w modelu narożnym oraz wnękowym.

Nie bez znaczenia dla atrakcyjności wanien PRO jest wykorzystanie konglomeratowego materiału Marbond, który nie tylko jest miły i ciepły w dotyku, ale również bardzo estetyczny i przyjazny w zachowaniu czystości.  Jeśli chodzi o samą zabudową wannę (widoczna na powyższym zdjęciu) może być ona wykonana zarówno z płytek, jak i mozaiki.