Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.
Kontakt
25/05/2020

Nowe umywalki i miski ROCA – tylko dla wymagających!

Nowe umywalki i miski ROCA – tylko dla wymagających!

Strefa umywalki to bardzo istotny element każdej łazienki. Z tego samego założenia wyszła firma ROCA, prezentując kolejną serię pt. „Alter”. Aby wpisać się w gusta większej grupy użytkowników, w tym przypadku postawiono na różnorodność kształtów i wymiarów, a także wiele sposobów instalacji. Jakie efekty? Sprawdźcie sami!

Seria umywalek Alter to dowód na to, że połączenie nowoczesności i klasyki może się udać. Odpowiednio skomponowana ceramika nadaje wnętrzu charakteru i… funkcjonalności. Dwie pieczenie na jednej umywalce. Niestraszne im problemy z aranżacją. Cała kolekcja składa się z tak różnorodnych modeli, że Twoja łazienka (nawet niewielkich rozmiarów) na pewno zaprzyjaźni się chociaż z jedną umywalką, np. z syfonem ozdobnym, szafką czy blatem.

Na załączonych zdjęciach można zauważyć klasyczne kształty, ale opakowane w nowoczesny design, który jest przeciwwagą dla geometrycznych cienkościennych umywalek.


Jeśli spojrzycie na umywalki nablatowe (na powyższym zdjęciu), to one są bardzo praktyczne (zostawiają wokół siebie sporo miejsca na akcesoria łazienkowe), ale i prezentują się bardzo okazale, zarówno w wersji okrągłej i kwadratowej, jak i prostokątnej.

Miski WC ROCA Gap Round

Hiszpański producent ROCA wielokrotnie był nagradzany nagrodą „Design” przez kilka uznanych tytułów (np. „Dobrze Mieszkaj”), co przekłada się nie tylko na wygląd umywalek Alter, ale również nowej serii misek GAP Round. Zostały one wyposażone w Rimless, czyli zupełnie nowatorski sposób rozprowadzania wody po misce WC ze względu na brak wewnętrznego rantu.


Hiszpański projektant Antonio Bullo miał na uwadze nie tylko funkcjonalność, ale również optymalne wykorzystanie przestrzeni i – patrząc na zdjęcia nowej miski GAP Round – absolutnie mu się to udało. Miłośnicy okrągłych kształtów na pewno zdecydują się na to rozwiązanie podczas remontowania łazienki. Kwestia wyglądu (naszym zdaniem bardzo okazały) jest oczywiście subiektywna, ale niepodważalnym faktem jest wysoka higiena, jakość spłukiwania i oszczędność wody. W tym przypadku kluczem do sukcesu jest technologia Rimless. 

Miska WC z serii GAP Round wyróżnia się również uniwersalnością, ponieważ jest kompatybilna z wieloma rodzajami desek WC. Ostatnio najpopularniejsza jest deska wolnoopadająca typu slim, która posiada tę przewagę, że można ją bez problemu wypiąć.