Kontakt

Kludi - baterie i zestawy prysznicowe oraz deszczownice

Polecane produktyBaterie łazienkoweZestawy prysznicoweSyfonyO Kludi

Nadajemy kształt Twojej wymarzonej łazience.

Gwarancja doskonałego designu i najlepszej jakości.
Marka KLUDI jest obecna na polskim rynku już od ponad 25 lat, a jej historia sięga 1926 roku. Kiedyś – niewielka, rodzinna firma w niemieckim Menden, dziś – czołowy producent armatury łazienkowej i kuchennej oraz programu natryskowego. Od prawie 100 lat KLUDI tworzy armaturę w oparciu o tradycję i wypracowany kunszt rzemieślniczy. Jej produkty są wytwarzane w trzech zakładach w Europie. Wysoka jakość, niezawodność i ponadczasowy design to podstawy funkcjonowania KLUDI.

 

Powiązane artykuły

Vitalle: Poznaj nową markę w branży łazienkowej

Aranżacja łazienki to nie lada wyzwanie, a mnogość rozwiązań nie ułatwia wyboru. W dodatku my przedstawiamy kolejnego mocnego zawodnika na rynku – markę Vitalle. Nasza propozycja udowadnia, że można urządzić wnętrze łazienki w oparciu o produkty wysokiej jakości, nie rujnując przy tym domowego budżetu.

Vitalle by Kludi: Elegancja i design w nowej odsłonie – odkryj kolekcje TAIL i VISE

Wybór armatury łazienkowej jest jednym z trudniejszych wyborów podczas projektowania łazienki. Z jednej strony szukamy produktów, które będą idealnie komponować się z ceramiką, z drugiej wymagamy zapewniania jakości na lata i oczywiście… oszczędności.

VITALLE: Grzejniki Monza oraz Savona już w sprzedaży

Czas na poważne przygotowania do sezonu grzewczego, dlatego prezentujemy nowoczesne grzejniki łazienkowego, które służą nie tylko do ogrzewania, ale mogą być też istotnym elementem aranżacji wnętrza, a nawet dekoracją. Wśród nich szczególne miejsce zajmują nowe modele Vitalle - Savona oraz Monza.