Kontakt

Oventrop - Termostaty, zawory i głowice

Polecane produktyArmatura grzewczaArmatura do regulacji hydraulicznejO Oventrop

Oventrop wspiera partnerów w każdej fazie inwestycji - od planowania i projektowania przez montaż, uruchomienie i serwis eksploatacyjny.

Zakorzeniona w regionie Sauerland (Niemcy) rodzinna firma z ponad 170-letnią historią jest również obecna na arenie międzynarodowej. Na potrzeby klientów pracują również zakłady produkcyjne w Polsce i w Chinach. Dzięki ośmiu spółkom zależnym i licznym przedstawicielstwom Oventrop jest obecny w ponad 80 krajach na całym świecie.

Produkty Oventrop kojarzone są - bardzo słusznie - z wydajnym ogrzewaniem, chłodzeniem i czystą wodą pitną.

Modułowe systemy instalacyjne ułatwiają pracę specjalistom z branży HVAC, umożliwiając im tworzenie nowoczesnych, często pionierskich rozwiązań w zakresie techniki domowej skrojonej pod potrzeby wymagających klientów. Nic dziwnego, że Oventrop jest postrzegany jako kompetentny lider w dziedzinie inżynierii sanitarnej i grzewczej.

Oventrop produkuje trwałą, wysokiej jakości armaturę i systemy instalacyjne. Można ich użyć do wykonania łatwych w montażu, energooszczędnych i niezawodnych instalacji grzewczych i sanitarnych.

Powiązane artykuły

Vitalle: Poznaj nową markę w branży łazienkowej

Aranżacja łazienki to nie lada wyzwanie, a mnogość rozwiązań nie ułatwia wyboru. W dodatku my przedstawiamy kolejnego mocnego zawodnika na rynku – markę Vitalle. Nasza propozycja udowadnia, że można urządzić wnętrze łazienki w oparciu o produkty wysokiej jakości, nie rujnując przy tym domowego budżetu.

Vitalle by Kludi: Elegancja i design w nowej odsłonie – odkryj kolekcje TAIL i VISE

Wybór armatury łazienkowej jest jednym z trudniejszych wyborów podczas projektowania łazienki. Z jednej strony szukamy produktów, które będą idealnie komponować się z ceramiką, z drugiej wymagamy zapewniania jakości na lata i oczywiście… oszczędności.

VITALLE: Grzejniki Monza oraz Savona już w sprzedaży

Czas na poważne przygotowania do sezonu grzewczego, dlatego prezentujemy nowoczesne grzejniki łazienkowego, które służą nie tylko do ogrzewania, ale mogą być też istotnym elementem aranżacji wnętrza, a nawet dekoracją. Wśród nich szczególne miejsce zajmują nowe modele Vitalle - Savona oraz Monza.