Kontakt

Resideo - termostaty, klimatyzatory i wentylatory

Polecane produktyArmatura GrzewczaAutomatykaArmatura do wody i gazuO Resideo

PRODUKTY RESIDEO ZMIENIĄ TWÓJ DOM W SMART HOME​.

Indywidualna strefa komfortu.
Resideo, należące dawniej do Honeywell, a obecnie wydzielone, jest pionierem inteligentnych technologii dla domu, które pomogą Ci poczuć się komfortowo, bezpiecznie i pewnie. Honeywell Home to marka, której produkty mają wieloletnią tradycję. Oferując zawory Resideo Braukmann i asortyment Honeywell Home, proponujemy naszym klientom produkty i rozwiązania spełniające ich obecne i przyszłe potrzeby.

 

Powiązane artykuły

Vitalle: Poznaj nową markę w branży łazienkowej

Aranżacja łazienki to nie lada wyzwanie, a mnogość rozwiązań nie ułatwia wyboru. W dodatku my przedstawiamy kolejnego mocnego zawodnika na rynku – markę Vitalle. Nasza propozycja udowadnia, że można urządzić wnętrze łazienki w oparciu o produkty wysokiej jakości, nie rujnując przy tym domowego budżetu.

Vitalle by Kludi: Elegancja i design w nowej odsłonie – odkryj kolekcje TAIL i VISE

Wybór armatury łazienkowej jest jednym z trudniejszych wyborów podczas projektowania łazienki. Z jednej strony szukamy produktów, które będą idealnie komponować się z ceramiką, z drugiej wymagamy zapewniania jakości na lata i oczywiście… oszczędności.

VITALLE: Grzejniki Monza oraz Savona już w sprzedaży

Czas na poważne przygotowania do sezonu grzewczego, dlatego prezentujemy nowoczesne grzejniki łazienkowego, które służą nie tylko do ogrzewania, ale mogą być też istotnym elementem aranżacji wnętrza, a nawet dekoracją. Wśród nich szczególne miejsce zajmują nowe modele Vitalle - Savona oraz Monza.