Kontakt

Ricom - kominy i pompy ciepła

Polecane produktySystemy kominowePompy ciepłaO Ricom

Ricom Energy znajduje się wśród liderów innowacyjności branży instalacyjnej. Stale poszukuje nowych rozwiązań, dzięki którym można podnosić wydajność systemów instalacyjnych w budynkach mieszkalnych, komercyjnych i przemysłowych. 
W ofercie znajdują się rozwiązania, dzięki którym wszechstronnie zadbasz o jakość instalacji w swoim budynku. Kolejne marki Ricom Energy odpowiadają na rosnące wymagania klientów indywidualnych i biznesowych. 
Firma powstała w 2015 r. jako spółka córka czeskiego Ricom Gas i weszła na rynek w roli prekursora sprzedaży systemów kominowych z tworzyw sztucznych. Dystrybuuje swoje produkty na terenie całej Europy, biorąc czynny udział w transformacji energetycznej. 

Powiązane artykuły

Vitalle: Poznaj nową markę w branży łazienkowej

Aranżacja łazienki to nie lada wyzwanie, a mnogość rozwiązań nie ułatwia wyboru. W dodatku my przedstawiamy kolejnego mocnego zawodnika na rynku – markę Vitalle. Nasza propozycja udowadnia, że można urządzić wnętrze łazienki w oparciu o produkty wysokiej jakości, nie rujnując przy tym domowego budżetu.

Vitalle by Kludi: Elegancja i design w nowej odsłonie – odkryj kolekcje TAIL i VISE

Wybór armatury łazienkowej jest jednym z trudniejszych wyborów podczas projektowania łazienki. Z jednej strony szukamy produktów, które będą idealnie komponować się z ceramiką, z drugiej wymagamy zapewniania jakości na lata i oczywiście… oszczędności.

VITALLE: Grzejniki Monza oraz Savona już w sprzedaży

Czas na poważne przygotowania do sezonu grzewczego, dlatego prezentujemy nowoczesne grzejniki łazienkowego, które służą nie tylko do ogrzewania, ale mogą być też istotnym elementem aranżacji wnętrza, a nawet dekoracją. Wśród nich szczególne miejsce zajmują nowe modele Vitalle - Savona oraz Monza.