Kontakt

Stiebel Eltron - Pompy ciepła i podgrzewacze wody

Polecane produktyPompy ciepłaPodgrzewacze wodyWentylacja i rekuperacjaO Stiebel Eltron

Od 1924 roku łączymy dla klientów czynniki sukcesu: wiedzę technologiczną, jakość, innowacyjność, niezawodność i bliskie relacje z klientem. Produkty pozwalają marce być dzisiaj jednym ze światowych liderów rynku i technologii w dziedzinie techniki domowej i zielonych technologii. Stiebel Eltron działa na arenie międzynarodowej jako przedsiębiorstwo rodzinne.

Firma kieruje się główną ideą założyciela, Theodora Stiebla: rozwojem i wytwarzaniem innowacyjnych produktów na najwyższym poziomie jakościowym. Kiedy w 1924 roku dr. Theodor Stiebel w swoim przydomowym warsztacie w Berlinie wynalazł i wyprodukował elektryczną grzałkę zanurzeniową, otworzył pierwszy rozdział w pełnej sukcesów historii firmy STIEBEL ELTRON. Później zbudował fabrykę. Podczas II wojny światowej uległa ona całkowitemu zniszczeniu, dlatego w 1944 roku dr. Stiebel przeniósł firmę do Holzminden w Dolnej Saksonii. Do dziś właśnie tam znajduje się siedziba główna przedsiębiorstwa.

Powiązane artykuły

Vitalle: Poznaj nową markę w branży łazienkowej

Aranżacja łazienki to nie lada wyzwanie, a mnogość rozwiązań nie ułatwia wyboru. W dodatku my przedstawiamy kolejnego mocnego zawodnika na rynku – markę Vitalle. Nasza propozycja udowadnia, że można urządzić wnętrze łazienki w oparciu o produkty wysokiej jakości, nie rujnując przy tym domowego budżetu.

Vitalle by Kludi: Elegancja i design w nowej odsłonie – odkryj kolekcje TAIL i VISE

Wybór armatury łazienkowej jest jednym z trudniejszych wyborów podczas projektowania łazienki. Z jednej strony szukamy produktów, które będą idealnie komponować się z ceramiką, z drugiej wymagamy zapewniania jakości na lata i oczywiście… oszczędności.

VITALLE: Grzejniki Monza oraz Savona już w sprzedaży

Czas na poważne przygotowania do sezonu grzewczego, dlatego prezentujemy nowoczesne grzejniki łazienkowego, które służą nie tylko do ogrzewania, ale mogą być też istotnym elementem aranżacji wnętrza, a nawet dekoracją. Wśród nich szczególne miejsce zajmują nowe modele Vitalle - Savona oraz Monza.