Kontakt

Viega - odpływy liniowe, przyciski, zaciskarki

Polecane produktyInstalacje staloweInstalacje miedzianeStelaże podtynkoweOdpływy i syfonyO Viega

Jakość bez kompromisów.
Rodzinna firma Viega została założona w Attendorn/Niemcy w 1899 r. Grupa zatrudnia aktualnie ponad 4700 pracowników na całym świecie, co czyni ją jednym z liderów branży. Produkcja skoncentrowana jest w 10 zakładach: w Niemczech, w McPherson/USA, Wuxi/Chiny jak i Sanand/Indie.
Najważniejszą część oferty stanowi technika instalacyjna. Obok systemów rurowych, ważną rolę odgrywają systemy podtynkowe i odpływowe – w sumie ok. 17 000 produktów.
W latach 60. stała się przedsiębiorstwem działającym na skalę międzynarodową.

Powiązane artykuły

Vitalle: Poznaj nową markę w branży łazienkowej

Aranżacja łazienki to nie lada wyzwanie, a mnogość rozwiązań nie ułatwia wyboru. W dodatku my przedstawiamy kolejnego mocnego zawodnika na rynku – markę Vitalle. Nasza propozycja udowadnia, że można urządzić wnętrze łazienki w oparciu o produkty wysokiej jakości, nie rujnując przy tym domowego budżetu.

Vitalle by Kludi: Elegancja i design w nowej odsłonie – odkryj kolekcje TAIL i VISE

Wybór armatury łazienkowej jest jednym z trudniejszych wyborów podczas projektowania łazienki. Z jednej strony szukamy produktów, które będą idealnie komponować się z ceramiką, z drugiej wymagamy zapewniania jakości na lata i oczywiście… oszczędności.

VITALLE: Grzejniki Monza oraz Savona już w sprzedaży

Czas na poważne przygotowania do sezonu grzewczego, dlatego prezentujemy nowoczesne grzejniki łazienkowego, które służą nie tylko do ogrzewania, ale mogą być też istotnym elementem aranżacji wnętrza, a nawet dekoracją. Wśród nich szczególne miejsce zajmują nowe modele Vitalle - Savona oraz Monza.