Kontakt
09/06/2023

PROJEKT ŁAZIENKI ZA 99 ZŁ? PROMOCJA TYLKO DO KOŃCA KWIETNIA!

projektowanie za 99 zl

Czas na wiosenną metamorfozę. Czas na odmianą Twojej łazienki. Jeśli uważasz, że przyda jej się delikatnie odświeżenie lub kapitalny remont – dobrze trafiłeś. Skorzystaj z pomocy naszych projektantów i… promocji na wizualizację fotorealistyczną za 99 zł. Akcja trwa tylko do końca kwietnia. Nie przegap okazji!

Niestety często okazuje się, że nasza wizja nowej łazienki różni się od efektu końcowego. Mieliśmy w głowie arcydzieło aranżacyjne, ale podczas wybierania poszczególnych elementów wyposażenia i wystroju pojawiły się schody.

W takim momencie nieoceniona jest pomoc projektanta, który – wykorzystując doświadczenie z wieloma wizualizacjami – będzie potrafił dopasować odpowiednie elementy do konkretnego metrażu, kształtu łazienki i oczekiwań Klienta.

Do końca kwietnia taka wizualizacja fotorealistyczna (wraz z dwiema zmianami koncepcji) kosztuje zaledwie 99 zł, a przy zakupie produktów w jednym z naszych 
salonów łazienek i płytek – jedynie symboliczną „złotówkę”.

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie projektu, produktów (np. wanny wolnostojącej, umywalki nablatowej, płytek czy kabiny prysznicowej), polecamy skontaktować się z naszymi doradcami w Poznaniu, Wrocławiu, Zielonej Górze oraz Kaliszu. Możesz skorzystać z promocji na wizualizację fotorealistyczną zarówno on-line, jak i stacjonarnie.

Poniżej przykładowe wizualizacje naszych projektantów (pozostałe tutaj).