Kontakt
16/08/2022

Projektowanie łazienki za 99 zł – urządzaj wnętrze z pomocą specjalisty

aktualności projektowanie czerwiec

Czas na remont łazienki! Jeśli przygotowujesz się do aranżacji wnętrza i szukasz inspiracji, możesz poprosić o wsparcie naszych projektantów w salonach łazienek i płytek. Poznań, Wrocław, Zielona Góra i Kalisz. To właśnie w tych miastach czekają na Ciebie doświadczeni fachowcy, którzy doradzą, na jakie rozwiązanie i style warto postawić. Klasyczny, nowoczesny, a może glamour?

Zaprojektowanie łazienki to nie lada wyzwanie. Tym bardziej, że to pomieszczenie nie służy już tylko do czynności sanitarno-higienicznych. Łazienka ma być funkcjonalna, estetyczna (nie odbiega designem od innych pomieszczeń), ale również sprzyja relaksowi.

Dobór wszystkich elementów to bardzo trudne zadanie, dlatego oferujemy pomoc doświadczonych projektantów oraz doradców, którzy dobiorą materiały, dopasują kolory podłóg, płytek oraz ścian czy mebli łazienkowych. Im większy metraż, tym więcej możliwości, a tym samym szansa na niesamowity efekt końcowy.

Wanna czy prysznic? Małe czy duże płytki? Umywalka nablatowa czy wpuszczana? Miska WC stojąca czy wisząca? To tylko kilka pytań, które natychmiast się nasuwają przy wstępnym rozeznaniu, a później musisz podjąć jeszcze wiele innych niełatwych decyzji. Jeśli zrobisz błędy podczas remontu łazienki, mogą one słono kosztować. Na pewno więcej niż wizualizacja fotorealistyczna, za którą – do 31 sierpnia br. – zapłacisz jedynie 99 zł.

Jeśli zrobisz zakupy w naszych salonach, koszt wizualizacji fotorealistycznej może wynieść 1 zł. Zapytaj o szczegóły naszych doradców w salonie.

Wizualizacja fotorealistyczna – jakie zalety?

Atrakcyjna cena to nie wszystko. Nasi projektanci – posługując się profesjonalnymi programami – stworzą dokładną i rzeczywistą wizję Twojej łazienki na podstawie wszystkich parametrów, które nam dostarczysz. Możesz ją zobaczyć już w fazie projektowania, więc nie zaskoczy Cię efekt końcowy i wypracowany styl aranżacji wnętrza. Oczywiście z odpowiednio dobranym światłem, które potrafi znacznie wpłynąć na ocenę łazienki. Podobnie jak kolor ścian. Niektóre rozwiązania potrafią optycznie powiększyć pomieszczenie, a inne… wręcz przeciwnie.