Kontakt

Reflex

Polecane produktyNaczynia przeponoweO Reflex

Reflex Polska wraz z niemiecką spółką-matką Reflex Winkelmann GmbH należą wspólnie do obszaru biznesowego Winkelmann Building+Industry (WBI) w ramach Grupy Winkelmann. Marka Reflex ma już ponad 50 lat, a jako przedsiębiorstwo o międzynarodowej pozycji jest aktualnie obecna na wszystkich liczących się rynkach świata. W Polsce spółka Reflex istnieje od roku 1994 i w tym czasie zbudowała silną pozycję na rynku instalacyjnym.

Firma konstruuje i produkuje przeponowe naczynia wzbiorcze pod nazwą Reflex i Refix, automatyczne układy do stabilizacji ciśnienia, odgazowania wody i jej uzupełniania, a także pojemnościowe podgrzewacze wody, zasobniki c.w.u, zasobniki buforowe, separatory i wymienniki ciepła. Odgazowanie próżniowe Servitec oraz układy Reflexomat i Variomat do stabilizacji ciśnienia wyposażone w automatyczny sterownik to połączenie tradycji, z których wyrasta firma i wymogów nowoczesnej techniki instalacyjnej.

Zgodnie z dewizą 'Thinking Solutions' marka Reflex to nie tylko produkty: obszerne doradztwo dla projektantów instalacji, usługi serwisowe i poszerzająca się stale paleta rozwiązań cyfrowych, takich jak oprogramowanie do doboru Reflex Solutions Pro, wspomagają klientów w projektowaniu, montażu i użytkowaniu urządzeń, których rolą jest zagwarantowanie prawidłowej eksploatacji instalacji grzewczych, chłodniczych i ciepłej wody użytkowej.Powiązane artykuły

Vitalle: Poznaj nową markę w branży łazienkowej

Aranżacja łazienki to nie lada wyzwanie, a mnogość rozwiązań nie ułatwia wyboru. W dodatku my przedstawiamy kolejnego mocnego zawodnika na rynku – markę Vitalle. Nasza propozycja udowadnia, że można urządzić wnętrze łazienki w oparciu o produkty wysokiej jakości, nie rujnując przy tym domowego budżetu.

Vitalle by Kludi: Elegancja i design w nowej odsłonie – odkryj kolekcje TAIL i VISE

Wybór armatury łazienkowej jest jednym z trudniejszych wyborów podczas projektowania łazienki. Z jednej strony szukamy produktów, które będą idealnie komponować się z ceramiką, z drugiej wymagamy zapewniania jakości na lata i oczywiście… oszczędności.

VITALLE: Grzejniki Monza oraz Savona już w sprzedaży

Czas na poważne przygotowania do sezonu grzewczego, dlatego prezentujemy nowoczesne grzejniki łazienkowego, które służą nie tylko do ogrzewania, ale mogą być też istotnym elementem aranżacji wnętrza, a nawet dekoracją. Wśród nich szczególne miejsce zajmują nowe modele Vitalle - Savona oraz Monza.