Kontakt
30/09/2023

Kalisz

Eskpozycja : blisko 500m2

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu Sanpol w Kaliszu, gdzie znajdą Państwo wszystko, co potrzebne do stworzenia wymarzonej łazienki. Nasza firma zatrudnia doświadczonych fachowców i projektantów, którzy służą radą na każdym etapie wyposażania łazienki, od pomysłu po realizację projektu.

Nasz salon oferuje szeroki wybór płytek, armatury, mebli łazienkowych, akcesoriów oraz innych produktów, które pozwolą na stworzenie łazienki w różnych stylach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji klientów.

Jesteśmy dumni z jakości naszych produktów oraz profesjonalizmu naszych pracowników, którzy zawsze chętnie udzielają porad i pomagają w wyborze najlepszych rozwiązań.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy w projektowaniu łazienki, nasi projektanci z przyjemnością pomogą w doborze najlepszych rozwiązań i dostosowaniu ich do Państwa potrzeb oraz wymagań. Można się z nimi umówić na spotkanie online lub w naszym salonie.

Oprócz projektowania i sprzedaży, oferujemy również kompleksową obsługę, w tym doradztwo w zakresie wyboru materiałów, a także wycenę i konkretną realizację zamówień.

Jesteśmy przekonani, że każdy z naszych klientów znajdzie u nas produkt dopasowany do swojego gustu i budżetu. Zawsze dbamy o konkurencyjne ceny oraz najwyższą jakość produktów i usług, co czyni nas jednym z najlepszych salonów łazienkowych w Kaliszu.

Zapraszamy również do skorzystania z naszej strony internetowej, gdzie znajduje się instrukcja, jak złożyć zapytanie ofertowe oraz pełna oferta naszych produktów i usług.

Jeśli chcesz umówić się na spotkanie z jednym z naszych projektantów, możesz zrobić to za pośrednictwem naszej strony internetowej https://projektowanie.sanpol.pl/ telefonicznie lub osobiście w naszym salonie, przy ul. Wrocławskiej 48.

Krótka instrukcja, w jaki sposób złożyć zapytanie ofertowe, znajduje się na stronie http://www.sanpol.pl/wycena.

Nasi doradcy Klienta oraz projektanci są dostępni w godzinach pracy (tj. poniedziałek – piątek 10:00-18:00; Sobota 10:00-14:00).

Sprzedaż, wyceny, zamówienia: tel. 62 31 00 700; 605 174 012 oraz e-mail: salon.kalisz@sanpol.pl

Wyceny on-line: TUTAJ lub salon.kalisz@sanpol.pl

Dostawy: 62 31 00 700 salon.kalisz@sanpol.pl

Projekty: 605 178 764 oraz projektant.kalisz@sanpol.pl

Projektowanie on-line: TUTAJ lub projektant.kalisz@sanpol.pl

Wszystkie sprawy można realizować również na adres salon.kalisz@sanpol.pl i pod nr tel. (62) 31 00 700

Sanpol - firma z wieloletnim doświadczeniem, zaprasza do Salonu łazienek i płytek w Kaliszu. Oferujemy państwu szeroki wybór wyposażenia łazienek. W naszej ofercie znajdują się produkty wyłącznie najwyższej jakości. Ekspozycje łazienek Sanpol tworzone są przy współpracy z wiodącymi producentami elementów wyposażenia łazienek. Wśród nich znajdują się między innymi: Roca, Koło, Geberit, Sanplast, Duravit, Villeroy&Boch, Huppe, Kermi, Tubądzin, Opoczno, Nowa Gala, Grohe, Hansgrohe, Kludi.

Sanpol, doświadczona i uznana firma z branży wyposażenia łazienek, otworzyła z myślą o swoich Klientach salon łazienkowy w Kaliszu. Można tu podziwiać nowoczesne, inspirujące ekspozycje, a potem, przy wsparciu fachowców, zastosować je we własnej łazience. Produkty oferowane przez salon łazienek Sanpol to gwarancja wysokiej jakości, co potwierdza szerokie grono zadowolonych klientów.

Zakupy w salonie łazienek w Kaliszu to okazja do uzyskania fachowego doradztwa, a także praktycznej pomocy w wizualizacji wymarzonej łazienki. Doświadczeni projektanci tworzą ekspozycje łazienkowe, które ułatwiają Klientom sprecyzowanie swoich potrzeb i preferencji

W asortymencie salonu łazienek i płytek Sanpol znajdują takie elementy wyposażenia łazienek, jak:

Oprócz fachowego doradztwa salon łazienkowy Sanpol oferuje mieszkańcom Kalisza usługę wizualizacji łazienki, a także profesjonalny montaż armatury łazienkowej. Zakupy w salonie łazienek Sanpol to idealny przepis na urządzenie łazienki z pomysłem i w dobrej cenie.


Kontakt

Zapraszamy
Pn-Pt 10.00-18.00; Sob 10.00-14.00
Odbiór towaru
Pn-Pt 10.00-18.00; Sob 10.00-14.00
Adres
Kalisz, ul. Wrocławska 48 , 62- 800
Tel
62/31-00-700
Email
salon.kalisz@sanpol.pl

Mapa