Kontakt
03/10/2023

Zielona Góra

Eskpozycja : 565m2

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu łazienek i płytek Sanpol, który znajduje się w Zielonej Górze. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do soboty i zawsze gotowi do pomocy, doradztwa i wspierania na każdym etapie procesu wyposażania łazienki oraz projektowania.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych fachowców i projektantów, którzy z pasją i zaangażowaniem pomogą Ci stworzyć wymarzoną łazienkę. Zapewniamy kompleksową obsługę i fachowe doradztwo na każdym etapie projektu, począwszy od pomysłu, poprzez dobór najlepszych materiałów, aż do finalnej realizacji projektu.

Jeśli jesteś zainteresowany umówieniem się na spotkanie z jednym z naszych projektantów, masz możliwość zrobienia tego online za pośrednictwem naszej strony internetowej: https://projektowanie.sanpol.pl/ lub telefonicznie czy osobiście, odwiedzając nas w salonie w Zielonej Górze przy ul. Sulechowskiej 27a. Nasi projektanci chętnie pomogą Ci w wyborze najlepszych rozwiązań, które spełnią Twoje indywidualne potrzeby i preferencje.

Zapraszamy również do kontaktu w sprawie zakupów, projektów, wycen lub konkretnych zamówień. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy Ci w wyborze najlepszych rozwiązań dla Twojej łazienki.

W naszych salonach Sanpol możesz liczyć na profesjonalną obsługę i montaż produktów, najwyższą jakość produktów oraz konkurencyjne ceny. Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu i wspólnego stworzenia wymarzonej łazienki!

Jeżeli potrzebujesz instrukcji dotyczącej składania zapytania ofertowego, znajdziesz ją na naszej stronie internetowej pod adresem: http://www.sanpol.pl/wycena.

Nasi doradcy Klienta oraz projektanci są dostępni w godzinach pracy (tj. poniedziałek – piątek 08:00-18:00; Sobota 10:00-14:00).

Sprzedaż, wyceny, zamówienia: 605 177 945; 605 177 663; email: salon.zielonagora@sanpol.pl

Wyceny on-line: TUTAJ lub salon.zielonagora@sanpol.pl

Dostawy: 605 177 945 oraz salon.zielonagora@sanpol.pl

Projekty: 605 177 338 projektant.zielonagora@sanpol.pl

Projektowanie on-line: TUTAJ lub projektant.zielonagora@sanpol.pl

Wszystkie sprawy można realizować również na adres salon.zielonagora@sanpol.pl i pod nr tel 605 177 945

Z myślą o potrzebach Klientów firma Sanpol stworzyła kompleksowo wyposażony Salon łazienek w Zielonej Górze. Zakupy w tym miejscu to możliwość kompleksowego urządzenia nowoczesnej łazienki, tak by była ona zarówno praktyczna, jak i estetyczna. Dużym ułatwieniem jest też profesjonalne wsparcie udzielane przez doświadczonych pracowników salonu łazienkowego.

W asortymencie salonu Sanpol w Zielonej Górze można znaleźć produkty od popularnych i uznanych producentów, takie jak:

Kontakt

Zapraszamy
Pn-Pt 8.00-18.00; Sob 10.00-14.00
Odbiór towaru
Pn-Pt 8.00-16.00; Sob magazyn nieczynny, brak możliwości odbioru towaru
Adres
Zielona Góra, ul. Sulechowska 27a , 65-119
Tel
68/ 45-22-209
Email
salon.zielonagora@sanpol.pl

Mapa