Kontakt

Hurtownia Instalacyjna Białystok

Punkt sprzedaży Sanpol w Białymstoku znajduje się przy ul. Kopernika 42 i jest otwarty od poniedziałku do piątku od 7:00 do 16:00. Możesz tutaj kupić np. kotły gazowe, pompy ciepła, centrale wentylacyjne, stelaże podtynkowe, instalacje tworzywowe czy miedziane, a także grzejniki panelowe.

ul. Kopernika 42

15-397 Białystok

Telefony

(85) 74-59-061


Napisz do nas

bialystok@sanpol.pl

Godziny otwarcia:

Pon - Pt : 7:00 - 16:00

Soboty : nieczynne


Zamknięte:

24 grudnia

31 grudnia

Masz pytanie? Napisz do nas!

Chętnie rozwiejemy wszelkie twoje wątpliwości!

* pole wymagane

Nasz zespół

Jan Hapunik

Doradca Klienta

+48 605175838
jan.hapunik@sanpol.pl

Rafał Tarasiuk

Doradca Klienta

+48 605175897
rafal.tarasiuk@sanpol.pl

Aktualne promocje

Punkt handlowy Sanpol Białytok oferuje wysokiej jakości produkty związane z branżą instalacyjną, grzewczą, sanitarną oraz z zakresu wentylacji i rekuperacji.

Możesz tutaj kupić m.in.: takie jak rury, armatura łazienkowe, grzejniki, kotły gazowe, instalacje miedziane i stalowe, pompy ciepła itp.

Sanpol Białystok - na co możesz liczyć?

Sklep Sanpol w Białymstoku (ul. Kopernika 42) to ważne miejsce dla profesjonalistów, takich jak hydraulicy czy instalatorzy, jak również dla osób wykonujących prace remontowe i budowlane we własnym zakresie. W naszym sklepie w Białymstoku zawsze możesz liczyć na fachowe porady i pomoc w doborze odpowiednich produktów, a także na szeroki wybór sprzętu wysokiej jakości renomowanych producentów.

Jakie produkty znajdziesz w sklepie instalacyjnym Sanpol?

Znajdziesz u nas takie produkty jak:

Sposoby płatności: gotówka, karta płatnicza, a dla stałych klientów także kredyt kupiecki i możliwość płatności z odroczonym terminem.